До блиску і без розводів: Як відмити двері від жовтизни та жирних плям

Дерев'яні, пластикові і навіть двері зі скляними вставками з часом втрачають свій товарний вигляд через плями і відбитки. Відмити білі двері від жовтизни - одне з найскладніших завдань, але під силу кожному, передають Патріоти України.

Підготовка

Для початку ви повинні підібрати правильні миючі засоби. Вони повинні бути нейтральними, щоб не пошкодити матеріал. Зазвичай, вставки з металу миють мильним розчином. Також необхідно подбати про дезінфекцію ручок.

Чим краще мити міжкімнатні двері?

Головне правило для дерев'яних дверей - їх не можна протирати мокрою ганчіркою, тому перед мийкою її потрібно віджати. Для видалення плям на двері застосовується:

  • для дверного полотна використовується рідина для миття посуду;
  • жирові плями усуваються, якщо протерти їх зрізом картоплі;
  • сумішшю глини і оцту в однаковій пропорції покривають плями, витримують 30 хвилин і змивають водою;
  • для додання блиску глянцевому склу в воду додають яблучний оцет;
  • спочатку миється скло, а потім вже двері;
  • гладкі скла миються м'якою серветкою, рельєфні - щіткою, а для матових стекол в воду додається крохмаль.

Як відмити скляні вставки на дверях без розводів

Ідеальним засіб для цього є вода з нашатирним спиртом. Після обробки скло насухо протирається. Ще один старий, але досить дієвий спосіб - пом'ята газета. Вона прекрасно вбирає вологу і не залишає розводів.

Як дізнатися, скільки дітей судилося вам за датою народження - секрет від нумерологів

середа, 29 березень 2023, 18:23

Дуже хочеться зазирнути трохи в майбутнє, коли будуєш великі плани. Особливо це стосується сім'ї і появи на світ дітей, якщо відносини стають серйозними, або ви вирішили, що маєте для цього достатньо здоров'я, сил і життєвого досвіду, передають Патріот...

Виберіть фігуру - і дізнайтеся про свою слабкість: Психологічний тест по картинці

середа, 29 березень 2023, 18:10

Психологічний тест у картинці здатний розкрити вашу особистість без допомоги фахівця. Асоціативний експрес-тест дасть точну відповідь, адже вона ґрунтується на індивідуальності кожної людини. Пропонуємо пройти тест і дізнатися про свою головну слабкіст...