Як відомо, природні підживлення дуже позитивно впливають на рослини та збільшують урожай фруктів та овочів. Наприклад, гірчична макуха дуже корисна для картоплі. Одну столову ложку потрібно кинути у кожну лунку, щоб відлякати шкідників, вважають городники YouTube-каналу "Генеральський", передають Патріоти України.
Після такої процедури можна буде забути про дротяника, який псує картоплю, погіршує її якість та термін зберігання. Підживлення також знезаражує ґрунт від патогенної мікрофлори, бореться з гнилями, фітофторозом.
В результаті внесення добрива листя картоплі стає зеленим, а в період цвітіння суцвіття виростають великі та повні. А плоди визрівають без вад. Йдеться про гірчичну макуху, яка залишається після тиску й вичавки олії. Експерти також рекомендують для посилення ефекту додати у кожну лунку ложку деревної золи. Зола — джерело калію, заліза, фосфору та багатьох інших мікроелементів.
На дорогах водії часто зустрічаються з різними запитаннями від патрульних. Деякі з них можуть здаватися дивними, а інколи навіть викликати сумніви. Експерти нагадали, що водіям важливо знати свої права у таких ситуаціях. Про це пише "Автотема", передаю...
Почуття втоми може бути пов’язано з різними факторами, починаючи від поганого сну і закінчуючи проблемами психічного чи фізичного здоров’я, передають Патріоти України. Не дивно, що втома може негативно вплинути на ваше самопочуття та інші аспекти вашог...