Доступний всім! Лікарі назвали простий квітковий чай, який корисний для нашого серця

Більшість українців полюбляють пити чаї. Тому, якщо ви хочете не лише насолодитися смаком, але й отримати користь для свого організму, спробуйте один квітковий чай. Він дуже корисний для серця і судин.

Йдеться про чай з червоної конюшини. Цей напій готують з листя та квітів рослин. Вони містять велику кількість ізофлавонів, які є естрогеноподібними сполуками, вітамінів і мінералів, зокрема, вітаміну С, калію, кальцію, магнію і фосфору.

Навіщо пити чай з конюшини? Насамперед, кажуть лікарі, він має протизапальні властивості, а ще містить ряд імуностимулюючих поживних речовин та мінералів, які допомагають покращити стан за псоріазу, екземи, різноманітних роздратувань на шкірі.

Завдяки наявності естрогеноподібних сполук чай з конюшини додатково допомагає зміцнити кістки. В ньому міститься велика кількість кальцію та інших мінералів, які потрібні під час боротьби з остеопорозом.

Дослідження також показали, що чай з червоної конюшини активно знижує рівень "поганого холестерину" (ЛПНЩ) в організмі. Нагадаємо, що він викликає такі серйозні стани як атеросклероз, інсульт, інфаркт, різні серцево-судинні захворювання.

Якщо регулярно пити цей квітковий чай, можна значно зменшити навантаження на серце, адже напій відомий своїми властивостями, які розріджують кров. А це в свою чергу запобігає ризику утворення тромбів.

Це справді працює! ТОП-6 продуктів, які ефективно спалюють зайвий жир на животі

четвер, 25 липень 2024, 21:00

Абдомінальний або вісцеральний жир є особливо небезпечним для здоров'я, оскільки накопичується в області живота та може впливати на внутрішні органи. Зменшити його кількість можна, включивши в раціон продукти, багаті на клітковину, білки та здорові жир...

Як створити затишне та практичне місце для роботи вдома

четвер, 25 липень 2024, 20:00

Робоче місце в домашніх стінах сьогодні швидше стає нормою, ніж винятком з правил. Ті, хто змушений тимчасово чи постійно змінити місце роботи, нерідко скаржаться зниження ефективності праці. Психологи впевнені, що від організації робочого простору та ...