Взимку водіям перед тим, як сісти за кермо, потрібно в обов'язковому порядку зняти зимовий одяг. Пасажирам теж рекомендують так чинити. Таку заяву зробили представники німецького автомобільного клубу ADAC, зазначають Патріоти України.
Виявляється, через зимовий одяг між ременем безпеки та тілом людини залишається невеликий проміжок. Тому під час ДТП ремінь безпеки глибоко врізається у живіт. В результаті може пошкодитись кишечник, печінка і навіть виникнути внутрішня кровотеча. Тести показали, що особливо високому ризику в цьому випадку піддаються діти та підлітки.
Німецькі фахівці провели дослідження того, як зимовий одяг впливає на водія та пасажирів при ДТП, з імітацією повсякденної дорожньої ситуації. Автомобіль з манекенами дорослих та дітей, одягнених у зимовий одяг та пристебнутих ременями безпеки, розігнали до 16 км/год, а потім його різко зупинили.
Для того, щоб знизити ризик травми при ДТП, експерти рекомендують водіям і пасажирам взимку не перебувати в машині у верхньому одязі. Цій пораді легко наслідувати. Якщо з якоїсь причини зняти верхній одяг неможливо, то рекомендується ремінь безпеки пристібати під зимовим одягом.
Запалення може посилюватися через неправильне харчування, але збалансований раціон допомагає зменшити його наслідки. Один із ключових показників запалення – це рівень C-реактивного білка (CRP), який можна контролювати за допомогою певних харчових звичо...
Дослідження показує, що сіль, яка міститься в таких повсякденних продуктах, як хліб і ковбаси, може спричиняти ожиріння, передають Патріоти України. Дослідники вивчили дані опитування майже 5000 людей і зібрали зразки сечі 558 чоловіків і 702 жінок. Чо...