Дрібничка, яка може врятувати життя: Навіщо взимку потрібно знімати верхній одяг в автомобілі

Взимку водіям перед тим, як сісти за кермо, потрібно в обов'язковому порядку зняти зимовий одяг. Пасажирам теж рекомендують так чинити. Таку заяву зробили представники німецького автомобільного клубу ADAC, зазначають Патріоти України.

У Німеччині автомобільний клуб ADAC провів тест, який показав, що верхній зимовий одяг обмежує водія та пасажирів у рухах, та створює небезпеку для людей при різкому гальмуванні.

Виявляється, через зимовий одяг між ременем безпеки та тілом людини залишається невеликий проміжок. Тому під час ДТП ремінь безпеки глибоко врізається у живіт. В результаті може пошкодитись кишечник, печінка і навіть виникнути внутрішня кровотеча. Тести показали, що особливо високому ризику в цьому випадку піддаються діти та підлітки.

Німецькі фахівці провели дослідження того, як зимовий одяг впливає на водія та пасажирів при ДТП, з імітацією повсякденної дорожньої ситуації. Автомобіль з манекенами дорослих та дітей, одягнених у зимовий одяг та пристебнутих ременями безпеки, розігнали до 16 км/год, а потім його різко зупинили.

Для того, щоб знизити ризик травми при ДТП, експерти рекомендують водіям і пасажирам взимку не перебувати в машині у верхньому одязі. Цій пораді легко наслідувати. Якщо з якоїсь причини зняти верхній одяг неможливо, то рекомендується ремінь безпеки пристібати під зимовим одягом.

Вчені дослідили, на якому боці найчастіше сплять оптимісти

понеділок, 15 серпень 2022, 18:12

Людина проводить уві сні близько третини свого життя. Під час сну організм відпочиває, оновлюється і відновлюється. Міцний і повноцінний сон - запорука гарного самопочуття і важлива складова довгого і здорового життя, передають Патріоти України. Під ча...

Секрети досвідчених господинь! Три найпростіші компоненти відмиють іржу з металевих поличок

понеділок, 15 серпень 2022, 17:15

"Нержавійка", яка швидко іржавіє від вологи... з цією бідою стикається майже кожен другий власник металевих поличок, передають Патріоти України. На жаль, якість товару, який ми купуємо для ванної та кухні, часто не відповідає заявленій. Можна, звичайно...