Курка - це простий та смачний спосіб ввести в регулярний раціон білок тваринного походження, передають Патріоти України
Однак процес приготування може бути ускладнений тим фактом, що м’ясо треба розморожувати перед смаженням або запіканням. У господинь доволі суперечливі думки щодо того, чи варто розморожувати її перед варінням.
Наприклад, перед тим, як кинути куряче м’ясо у бульйон, не кожен кулінар захоче витрачати час на розморожування. Цього можна й не робити, якщо курка раніше була правильно підготовлена.
Що таке підготовка?
Перед заморожуванням продукт очищають від пір’я, шкіри, виймають кістки. Після цього слід розділити курку на шматочки та розкласти у пакети чи контейнери у морозильній камері.
Такий своєрідний напівфабрикат можна сміливо варити без попереднього розморожування.
Як варити заморожену курку?
Таке м’ясо вимагатиме більше часу під час приготування.
Варто пам’ятати, що продукт, який тільки дістали з морозильника охолоджує воду і довше не дає їй закипіти.
Готовність курки слід перевірити виделкою. Сирий продукт буде важче проколюватись. З проколу виділятиметься сік, який одразу дасть піну.
При цьому важливо пам’ятати, що перед смаженням або тушкуванням курку обов’язково слід розморозити. Інакше зайва рідина, яка виділятиметься в процесі приготування, тільки зіпсує смак страви.
Якщо у вас невелика ділянка, то організувати окреме місце для кожної культури складно. Однак деякі рослини, кущі та дерева можна садити поряд. Що посадити біля винограду, якщо ви хочете потім отримати соковиті та великі ягоди — читайте в матеріалі ТСН....
Алюмінієві каструлі є майже на кожній кухні. Вони легкі, зручні й недорогі. Але не все можна в них готувати. Деякі продукти можуть зіпсувати і смак страви, і сам посуд. Щоб уникнути помилок, варто знати, які страви алюміній не "любить". Редакція FoodOb...