Фотографії у соціальних мережах, за якими можна судити про низьку самооцінку

Соціальні мережі - це вже щось більше, ніж просто спосіб спілкування. За вашими фото в соціальних мережах можна легко визначити, наскільки низька або висока ваша самооцінка. Настав час дізнатися, які з них вказують на невпевненість у собі, передають Патріоти України.

Селфі

Одне селфі — це не погано. Якщо серед численних фотографій десь загубиться 3-4 подібних знімка, це теж нічого. Але якщо ваші соціальні мережі містять здебільшого одні лише селфі, це погано. Згідно з дослідженнями, велика кількість фотографій з самими собою, та ще й з фільтрами, говорить про те, що ви чекаєте схвалення від оточуючих. Якщо ж на селфі відразу багато людей, в такому вигляді цей тип фотографій не несе в собі нічого поганого.

Фото з другою половинкою

Занадто велика частка фотографій з коханою людиною також може свідчити про низьку самооцінку. Можливо, вам хочеться показати всім оточуючим, що вас люблять, що ви щасливі. Є ймовірність того, що ви дуже сильно сумніваєтеся в почуттях партнера, тому постійно постите спільні фото і сторіз.

Фотографії з тренувань

Це окремий тип невпевнених у собі людей. Якщо ви занадто часто фотографуєтеся в спортзалі, це точно говорить про те, що ви не впевнені в собі і шукаєте схвалення «глядачів». Прийшов час зізнатися собі в тому, що вам дуже хочеться прочитати коментарі типу «Ти така розумниця», «У тебе чудова фігура» і так далі.

Фото з подарунками, розкішними речами, в незвичайних місцях

Не важливо, заробили ви на все це самі або ж вам подарували щось. Якщо ви хвалитеся чимось на фото, це точно ніяк не корелює з вашою сильною самооцінкою. Навпаки, це вказує на те, що у вас з нею великі проблеми.

Фото, де не видно всього обличчя або його частини

Є люди, які люблять фотографувати рівно половину обличчя, або закривати його руками. Хтось і зовсім фотографується тільки зі спини. Згідно з дослідженнями, так чинять тільки в основному ті, хто дуже сором'язливий і не може розкріпачитися. Це можна назвати ознакою наявності соціофобії, різних комплексів, пов'язаних із зовнішністю.

Господиням на замітку! Як правильно додавати соду в тісто, щоб випічка піднялася

понеділок, 24 лютий 2025, 7:12

Соду ми часто додаємо до тіста під час приготування випічки. Найчастіше її додають для того, щоб випічка піднялася, передають Патріоти України. Але сода сама по собі не може гарантувати результату. Для того, щоб відбулася потрібна хімічна реакція, її в...

Народні прикмети на 24 лютого. Чому українським жінкам та дівчатам цього дня заборонялося заплітати волосся

понеділок, 24 лютий 2025, 7:05

Християни східного обряду 24 лютого за новим стилем відзначає здобуття голови Іоанна Предтечі. В Іванів день на українців чекали перших ознак весни. У лісах вже з'являлися перші підсніжники та проліски. Починали прилітати та будувати гнізда перелітні п...