Гарантує щедрий урожай! Призабутий спосіб висаджування картоплі

Спробуйте цей спосіб висаджування картоплі цього сезону і восени отримаєте такий урожай, про який навіть не мріяли, передають Патріоти України.

Насамперед, варто звернути увагу, що в Україні найкращий час для висаджування картоплі — середина квітня. До цього часу земля вже встигає добре прогрітися, ризик виникнення морозів мінімальний.

Додатково, потрібно відправити насіннєву картоплю в темне приміщення на пророщування. Робити це фахівці радять на початку березня. Спочатку бульби тиждень повинні залишатися за температури 20 градусів в темноті, а після цього їх виносять на світло, де температура не піднімається вище 10 градусів і не опускається нижче 8.

До дня висаджування на плодах повинні відрости паростки до 7 см в довжину. Вони досить міцні, щоб витримати і перепади погоди, і шкідників.

Ще одним важливим моментом є те, що пророщену картоплю висаджують у припідняті грядки. Готують їх заздалегідь — краще ще з осені, але можна і на початку весни. Ширина такої піднятої грядки становить 1,2 м. На ній пророслу картоплю саджають в один рядок, закладаючи бульби на глибину до 3-5 см. Зверху потрібно додатково засипати шаром землі за допомогою грабель (до 5 см).

Такий метод висаджування картоплі дієвий тому, що плоди висаджуються не в холодну, а в теплу землю за рахунок того, що грядки підняті. На час висаджування земля вже прогрівається до 10 градусів на глибину 8-10 см. Загалом в піднятій грядці температура буде такою ж, як і температура повітря навколо.

Саме тому картопля починає швидко сходити. Але дозволити їй це робити не можна. Як тільки помітили, що пробивається паросток, потрібно зверху накидати до 5 см землі. Так роблять щотижня аж до першої декади травня. Саме тоді вже можна не боятися весняних заморозків.

Читайте також:

Наслідки шокують! Мікропластик, що містяться в деяких продуктах, може спричинити психічні розлади

четвер, 22 травень 2025, 9:59

Нові наукові дослідження вказують: частинки пластику, що містяться в деякій їжі можуть проникати в мозок, посилюючи депресію, тривожність та інші психічні розлади, передають Патріоти України. У збірці з чотирьох наукових статей, опублікованій у вівторо...

Чудо-засіб чи ні? Вчені пояснили, як протирання льодом може вплинути на шкіру обличчя

четвер, 22 травень 2025, 9:42

Лід часто прикладають до травмованих ділянок тіла, адже він зменшує біль та знімає набряк. Але чи можна протирати льодом обличчя задля покращення стану шкіри?Насправді необережне охолодження може бути небезпечним для обличчя та навіть спричинити опіки....