Помідори - смачний, корисний і, напевно, найпопулярніший овоч. Його вирощує практично кожен дачник. І хоча клопоту досить багато, але домашні помідори явно незрівнянно кращі за магазинні. Щоб отримати великий урожай помідорів, можна скористатися унікальним німецьким способом посадки, передають Патріоти України.
Посадити помідори таким способом не буде складно навіть новачкові. Головне - підготувати великі пластикові відра без дна і незвичайне добриво. Йдеться про рибу. Раніше Главред вже писав, чому свіжа риба або рибні відходи - це відмінна підгодівля для рослин. Якщо говорити коротко, вона забезпечує рослини необхідною кількістю поживних елементів, сприяє їхьому росту й отриманню великого врожаю.
Отже, як же посадити помідори німецьким способом:
Відра без дна треба заглибити в землю на 2/3 від їхньої висоти. Після цього - рясно полити кожну лунку.
На дно кожної лунки необхідно покласти всього дві маленькі рибки.
Після цього в лунці потрібно розмістити розсаду й присипати все землею.
Переваги німецького способу посадки томатів полягають у тому, що при поливі вода і добрива спрямовані до коріння, а не розтікаються в різні боки. Також пластикові відра служать додатковим захистом від деяких видів шкідників.
Помідори зазвичай садять рядами. Відстань між ними для низькорослих сортів томатів становить 40 см, в ряду між рослинами — 10-15 см.
Для високорослих томатів відстань між рядами — 50-60 см, в ряду — 30 см.
У відкритий ґрунт розсаду томатів починають висаджувати з початку травня - під плівку або нетканку.
Без укриття розсаду томатів можна висаджувати лише тоді, коли мине загроза заморозків – після 10 червня. Але краще все ж таки висаджувати помідори 20-25 травня. В цьому випадку врожаю буде на 30-40% більше. Щоби перестрахуватися на ніч розсаду помідорів можна укрити - таким чином вийде убезпечити рослини від нічних заморозків.
Сприятливі дні для висадки розсади томатів у відкритий ґрунт за місячним календарем: 1-15, 31 травня, 1-12 червня.
В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...
Скажіть чесно, що ви уявляєте, коли чуєте слова «ручна робота»? Мабуть, щось вінтажне, затишне, зроблене з душею. І якщо це так, ви на правильному шляху. Бо вироби ручної роботи – це не просто речі, це історії, вписані у кожну деталь. А коли вони ще й ...