
Якщо грунт під редиску не був підготовлений восени, виручить проста схема весняних підживлень. Редиску сіють рано, поки земля не просохла, тому внесення добрив з перекопуванням виключено, передають Патріоти України.
- Перше, що потрібно редису та багатьом іншим рослинам, – це азот. Його багато міститься в курячому посліду. Сировину заливають водою у співвідношенні 1:3 і настоюють 3 дні. Вірна ознака того, що добриво готове, – це відсутність бульбашок на поверхні. Підживлення виходить концентрованим, тому його необхідно розбавити водою у співвідношенні 1:10.
- Ще один цінний настій готують на основі сухих дріжджів (10 г) та цукру (100 г). Інгредієнти заливають теплою водою (10 л) та настоюють 3 години. Далі закваску розбавляють водою у співвідношенні 1:5.
- Третій спосіб добрива. Для цього розчину знадобиться попіл, але не деревний, а від спалювання трави, листя плодових дерев, картопляного бадилля. Вибір пояснюється тим, що такий попіл містить більше калію. На 10 л води використовують 300–350 г сировини. Добриво наполягають на добу, а потім поливають рослини під корінь.
Щоб не відчувати сильну втому та занепад сил у тілі після обіду, допоможуть корисні перекуси. Експерт назвала продукти, які варто їсти о 13:00 для кращого самопочуття, передають Патріоти України з посиланням на сайт The Mirror. Важливо їсти збалансова...
Багаторазові пляшки для води, які не очищують регулярно, можуть містити значно більше бактерій, ніж туалетне сидіння. Про це у своєму TikTok-блозі розповів американський анестезіолог Міро Фігура, передають Патріоти України. За словами доктора, незалеж...