Якщо грунт під редиску не був підготовлений восени, виручить проста схема весняних підживлень. Редиску сіють рано, поки земля не просохла, тому внесення добрив з перекопуванням виключено, передають Патріоти України.
- Перше, що потрібно редису та багатьом іншим рослинам, – це азот. Його багато міститься в курячому посліду. Сировину заливають водою у співвідношенні 1:3 і настоюють 3 дні. Вірна ознака того, що добриво готове, – це відсутність бульбашок на поверхні. Підживлення виходить концентрованим, тому його необхідно розбавити водою у співвідношенні 1:10.
- Ще один цінний настій готують на основі сухих дріжджів (10 г) та цукру (100 г). Інгредієнти заливають теплою водою (10 л) та настоюють 3 години. Далі закваску розбавляють водою у співвідношенні 1:5.
- Третій спосіб добрива. Для цього розчину знадобиться попіл, але не деревний, а від спалювання трави, листя плодових дерев, картопляного бадилля. Вибір пояснюється тим, що такий попіл містить більше калію. На 10 л води використовують 300–350 г сировини. Добриво наполягають на добу, а потім поливають рослини під корінь.
Не всі дрова однаково придатні для використання в різних типах опалювального обладнання, передають Патріоти України. Кожна порода дерева відрізняється характерною щільністю структури, тому не всі дрова однаково придатні для опалення. Які дрова найкраще...
Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...