Городникам на замітку: Якщо полити редиску цим настоєм, виросте розміром з кулак і на смак буде солодша за яблука

Якщо грунт під редиску не був підготовлений восени, виручить проста схема весняних підживлень. Редиску сіють рано, поки земля не просохла, тому внесення добрив з перекопуванням виключено, передають Патріоти України.

  • Перше, що потрібно редису та багатьом іншим рослинам, – це азот. Його багато міститься в курячому посліду. Сировину заливають водою у співвідношенні 1:3 і настоюють 3 дні. Вірна ознака того, що добриво готове, – це відсутність бульбашок на поверхні. Підживлення виходить концентрованим, тому його необхідно розбавити водою у співвідношенні 1:10.
  • Ще один цінний настій готують на основі сухих дріжджів (10 г) та цукру (100 г). Інгредієнти заливають теплою водою (10 л) та настоюють 3 години. Далі закваску розбавляють водою у співвідношенні 1:5.
  • Третій спосіб добрива. Для цього розчину знадобиться попіл, але не деревний, а від спалювання трави, листя плодових дерев, картопляного бадилля. Вибір пояснюється тим, що такий попіл містить більше калію. На 10 л води використовують 300–350 г сировини. Добриво наполягають на добу, а потім поливають рослини під корінь.

Дачникам на замітку! ТОП-10 невибагливих рослин, які можна посадити у дворі

середа, 23 квітень 2025, 16:27

Прикрасьте свій внутрішній дворик рослинами, які залишаються зеленими, яскравими та квітучими, не вимагаючи ретельного догляду чи постійного поливу, передають Патріоти України. На щастя, деякі рослини не тільки красиві, але й практично незнищенні, за с...

А ви це знали? Які овочі втрачають свою користь після приготування

середа, 23 квітень 2025, 12:27

Розповідаємо, які овочі після тривалого приготування втрачають практично всю свою користь, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.