У серпні у дачників справ, як і раніше, багато, тому в цій метушні легко забути про важливі процедури, які потрібно зробити з помідорами, передають Патріоти України.
Якщо все зробити правильно і вчасно, то урожай помідорів буде радувати до пізньої осені.
Процедура необхідна не лише у серпні, а й протягом усього літа. Зайві пасинки загущають кущики, заважають циркуляції повітря та забирають багато живлення, яке могло б піти на розвиток плодів.
Важлива процедура, яка зафіксує зростання зеленої маси та переорієнтує кущики на прискорене дозрівання плодової частини.
У другій половині літа томати найбільш схильні до таких захворювань, як фітофтороз, кладоспоріоз, чорна бактеріальна плямистість.
Окрім біопрепаратів використовують і народні засоби. Наприклад, беруть 150 г подрібненого часнику, заливають дев’ятьма літрами води та настоюють 24 години. Потім отриманий склад проціджують та обприскують ним рослини.
У період плодоношення помідори особливо потребують поливу. У прикореневій зоні дачники намагаються підтримувати рівень вологості не більше 75-80%.
Про користь мульчі сказано багато. Якщо перший шар закладався навесні або на початку літа, його слід оновити в серпні.
Християни східного обряду 4 травня за еовоюліпнським календарем відзначають день пам’яті святої мучениці Пелагеї. Також відома як Пелагія Таврійська, була християнською святою, яка жила в III столітті в місті Тарсі, що на території сучасної Туреччини. ...
Існує два типи помідорів: детермінантні помідори, які дають плоди лише раз на рік - вони більш м'ясисті та великі, - та індетермінантні помідори, які можуть давати плоди багато разів, передають Патріоти України. Джеймс Пріджоні з The Gardening Channel ...