Сало - унікальний продукт. Дохідливі господині вміють використовувати його практично у всьому: як інгредієнти повноцінних страв, так і в піджарці. Як виглядає якісне сало - читайте в матеріалі, передають Патріоти України.
Сало визначають за трьома факторами - щільністю, пружністю і товщині.
Товщина сала залежить від частини, з якої це сало зняли. Також увагу звертають на клеймо - якщо воно відсутнє, є ризик купити несертифікований продукт.
Рекомендують знаходити сало на ринку із залишками щетини. Це запорука того, що перед вами ніжне українське м'ясо, найімовірніше, без шкідливих добавок. Все інше - м'ясо, вирощене на гормонах і антибіотиках.
Гамма-ліноленова кислота, яка міститься в сирому салі, відмінно бореться зі старінням клітин організму. А ось старе сало краще не їсти. Багато недобросовісних продавців намагаються з такого жовтого сала зробити угорське сало: вони обробляють його різними спеціями, приховуючи дефекти.
Пам'ятайте: є умовно два види сала - фермерське і домашнє. Фермерська свинина буде містити в собі набагато більше м'язової тканини, домашня - більше сала. Окремо хребтове сало йде на салямі (щоб була структура жорстка), а бічне сало йде в варені ковбаси, тому що воно м'яке і рівно розподіляється.
Є ще генеральське сало - прорізи, яких всього 6 кг на свиню. М'ясники називають його найціннішою частиною, і коштує це генеральське сало дорожче.
Сухі губи можуть стати справжньою проблемою для тих, хто любить яскравий та доглянутий макіяж. Лущення, відчуття стягнутості та нерівності можуть зіпсувати навіть найдорожчу помаду, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Однак нанесення губної...
Здорове харчування - ключ до гарного самопочуття, енергії та довголіття. Дієтологи рекомендують включати у щоденний раціон жінок низку продуктів, які підтримують баланс поживних речовин та сприяють здоров’ю. Вони допомагають зміцнити імунну систему, пі...