Сало - унікальний продукт. Дохідливі господині вміють використовувати його практично у всьому: як інгредієнти повноцінних страв, так і в піджарці. Як виглядає якісне сало - читайте в матеріалі, передають Патріоти України.
Сало визначають за трьома факторами - щільністю, пружністю і товщині.
Товщина сала залежить від частини, з якої це сало зняли. Також увагу звертають на клеймо - якщо воно відсутнє, є ризик купити несертифікований продукт.
Рекомендують знаходити сало на ринку із залишками щетини. Це запорука того, що перед вами ніжне українське м'ясо, найімовірніше, без шкідливих добавок. Все інше - м'ясо, вирощене на гормонах і антибіотиках.
Гамма-ліноленова кислота, яка міститься в сирому салі, відмінно бореться зі старінням клітин організму. А ось старе сало краще не їсти. Багато недобросовісних продавців намагаються з такого жовтого сала зробити угорське сало: вони обробляють його різними спеціями, приховуючи дефекти.
Пам'ятайте: є умовно два види сала - фермерське і домашнє. Фермерська свинина буде містити в собі набагато більше м'язової тканини, домашня - більше сала. Окремо хребтове сало йде на салямі (щоб була структура жорстка), а бічне сало йде в варені ковбаси, тому що воно м'яке і рівно розподіляється.
Є ще генеральське сало - прорізи, яких всього 6 кг на свиню. М'ясники називають його найціннішою частиною, і коштує це генеральське сало дорожче.
Народне свято 10 квітня відоме під назвами Терентій маревний, Іларіонів день, Іларіон - виверни голоблі. 10 квітня віряни за новим стилем (23 квітня за старим) вшановують пам'ять мучеників Терентія, Максима, Олександра і Феодора, а також патріарха Гри...
Червоне вино містить антиоксиданти, які можуть бути корисними для здоров'я, але надмірне споживання будь-якого алкоголю має певні ризики для здоров’я. Зокрема, вживання помірної кількості вина може покращити когнітивні функції, але занадто велика кільк...