Ванна кімната потребує регулярного ретельного прибирання, адже на плитці часто збираються залишки мильної піни та вапно з води. Вони сильно псують інтер’єр і з часом перетворюються на наліт, який можна зняти тільки разом з оздобленням стін та підлоги. Тому важливо знати, як відчистити плитку від вапняного нальоту та мильних розводів, передають Патріоти України.
Всі ці компоненти треба ретельно змішати у посудині, в яку буде зручно занурювати губку. Далі залишиться за допомогою губки нанести суміш на плями, залишити діяти на 10-15 хвилин, потерти і промити очищене місце водою. Для більш стійких забруднень може знадобитись декілька таких підходів. Опісля протріть почищене місце сухою серветкою чи паперовим рушником.
Для регулярного щотижневого очищення цю суміш можна заливати у пульверизатор і наносити її на плитку, щоби легко промити її від незначних плям. В такому разі сильно терти стіни та підлогу не доведеться – наліт повністю розчиниться за лічені хвилини.
Втім, чищення самої лише плитки може бути недостатньо. Часом у міжплиткових швах скопичується стільки нальоту, що на ньому розвивається пліснява. Щоби очистити їх знадобляться перекис водню, оцет або сода.
Як чистити шви перекисом
Розпорошіть аптечний перекис на шви і добре протріть їх щіткою. Якщо це не допомагає, розведіть соду перекисом до пастоподібного стану і обробіть шви цим абразивом. Завдяки своїм антибактеріальним властивостям перекис також продезінфікує міжплиткові шви.
Очищення швів оцтом
Для боротьби з нальотом на швах змішайте білий оцет з теплою водою у пропорції 1:1, обробіть цієї рідиною проблемні зони з пульверизатора, а за 5 хвилин після цього потріть їх щіткою. Далі залишиться тільки сполоснути шви водою.
Содовий абразив для стиків плитки
Сода, як універсальний засіб для прибирання, допоможе і з міжплитковими швами. Змішайте її з водою до консистенції пасти, нанесіть на 10 хвилин і обробіть шви щіткою. Рештки засобу мають легко змитись теплою водою.
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...