Господиням на замітку! Як відрізнити справжній рис від підробки і перевірити його якість

Коли йдеш у магазин, то сподіваєшся купити хороший продукт, і щоб ціна його відповідала якості Уже не перший день з'являються повідомлення, що виробники додають у рис пластик. На смак майже не відрізняється від нормального, адже в його складі є крохмаль. Знайшли прості способи, як швидко перевірити якість рису, передають Патріоти України.

4 способи, як відрізнити справжній рис від підробки

Після подрібнення хорошого рису буде біле борошно, пластиковий рис подрібнюється в порошок жовтого кольору
  1. Вода. Наповніть склянку з водою та насипте кілька ложок рису. Справжній рис швидко опуститься на дно. Коли в рисі пластик, то більшість зерен плаватиме на поверхні. А якщо залишити справжній рис у воді на кілька днів, за цей час він почне пліснявіти.
  2. Вогонь. Для цього потрібно підпалити зерна за допомогою сірників. Відчуєте запах пластику – рис не придатний до вживання. Якщо рис не горітиме, і з'явиться легка кіптява, рис хороший.
  3. Ступка або кавомолка. Для цього способу перевірки якості рису зерна потрібно подрібнити в крихту. Побачте, що з'являється біле борошно – рис якісний. Порошок жовтого кольору казатиме про те, що рис містить пластик.
  4. Варіння. Для цього відваріть трохи рису і не зливайте воду. До речі, під час варіння у воді не має утворюватися щільний білий осад. Отже, варений рис залиште за кімнатної температури на кілька днів. Хороший рис покриється дрібною пліснявою, пластиковий не змінить зовнішній вигляд.

Відкрийте чарівну карту Таро - і дізнайтеся, яким буде 2022 рік для вас!

субота, 3 грудень 2022, 12:15

Думаєте, що знаєте себе на 100%? Закрийте очі, глибоко вдихніть. Думайте про те, що ви хочете залучити в новому році. Відкрийте очі й інтуїтивно виберіть ту карту, яка приваблює вас найбільше, передають Патріоти України. У вас чутлива особистість. Ви п...

Секрет досвідчних господинь. Навіщо до бульйону додавати бананову шкірку? Несподівана відповідь

субота, 3 грудень 2022, 11:28

Бульйон - не тільки смачна, а й корисна страва, яку фахівці радять їсти всім, особливо в осінній та зимовий період. Готують страву в класичному варіанті з курячого м'яса, а також з овочів та риби, навіть із яловичини. Але дуже часто бульйони можуть бут...