Якщо довго не мити брудну чавунну сковороду, то залишки їжі присохнуть і з’явиться важкий жирний наліт. Втім, ідеальну чистоту не гарантує навіть щоденне миття цього посуду. Справа в тому, що жир може сильно пригоріти і при одноразовому приготуванні їжі.
У цьому випадку бруд навряд чи вдасться відірвати, навіть якщо почати помити сковороду незабаром після вживання їжі.
Щоб повернути посуді чистоту і початковий блиск, обмежитися стандартними засобами для чищення не вийде.
Досвідчені господині давно помітили: із сильними забрудненнями на сковороді допомагає впоратися зубна паста.
Досить видавити її на мокру губку, а потім протерти посуд цим м’яким матеріалом.
Попрацювати доведеться щонайменше п’ять хвилин. Але результат того вартий: сковорода не просто позбудеться забруднень, а й почне блищати.
Господині важко буде повірити в те, що ця сковорідка, що ідеально виглядає, не є новою.
Проте важливо зважати на один момент. Протирати зубною пастою можна лише чавунну сковороду. Не варто використовувати цей засіб для повернення чистоти до посуду з тефлоновим покриттям.
Православна церква України 18 січня за новим стилем вшановує єпископа Афанасія Великого. За старим стилем 18 січня відзначають Водохресний святвечір - переддень Водохрещі. . У цей день колись чекали найлютіші морози року, які називають водохресними. ...
Вчені з Вищої школи медичних наук Університету Каназави зробили важливе відкриття, що пов’язує регулярне споживання зеленого чаю зі здоров’ям мозку, передають Патріоти України. Дослідження, що охопило тисячі літніх людей, показало, що любителі цього на...