Якщо довго не мити брудну чавунну сковороду, то залишки їжі присохнуть і з’явиться важкий жирний наліт. Втім, ідеальну чистоту не гарантує навіть щоденне миття цього посуду. Справа в тому, що жир може сильно пригоріти і при одноразовому приготуванні їжі.
У цьому випадку бруд навряд чи вдасться відірвати, навіть якщо почати помити сковороду незабаром після вживання їжі.
Щоб повернути посуді чистоту і початковий блиск, обмежитися стандартними засобами для чищення не вийде.
Досвідчені господині давно помітили: із сильними забрудненнями на сковороді допомагає впоратися зубна паста.
Досить видавити її на мокру губку, а потім протерти посуд цим м’яким матеріалом.
Попрацювати доведеться щонайменше п’ять хвилин. Але результат того вартий: сковорода не просто позбудеться забруднень, а й почне блищати.
Господині важко буде повірити в те, що ця сковорідка, що ідеально виглядає, не є новою.
Проте важливо зважати на один момент. Протирати зубною пастою можна лише чавунну сковороду. Не варто використовувати цей засіб для повернення чистоти до посуду з тефлоновим покриттям.
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...
Гадаєш, у тебе гострий зір і ти помічаєш усе? Перевір себе! Перед тобою візуальний тест, з яким 95% людей не справляються за 10 секунд, передають Патріоти України. На зображенні — десятки яєць. Одне з них має маленьку тріщинку. У тебе лише 10 секунд, щ...