Традиційно котлети панірують у сухарях. Це дозволяє обсмажити котлети, щоб вони не розвалились в процесі приготування і залишились соковитими. На ProstoWay розповіли, чим можна замінити сухарі, передають Патріоти України.
Панірування потрібне для того, щоб на поверхні котлети утворилася скоринка, а всередині страва залишилась ніжною. А ще такі котлети з меншою вірогідністю пригорять.
Це найпростіший спосіб. Достатньо замість сухарів обваляти котлети у звичайному пшеничному борошні. Воно чудово спрацює.
Будь-яке борошно грубого помелу Гарно підходять житнє, кукурудзяне або гречане борошно. Вони забезпечать м’ясо золотистою скоринкою.
Це чудовий варіант, але він підходить не всім котлетам. У висівках краще панірувати овочі, морепродукти та курку. Інші види м’яса з цим способом не так добре просмажаться.
Цікаве панірування вийде з подрібнених горіхів. Підійде кунжут, мигдаль, соняшникове насіння, волоські горіхи, арахіс. Перед приготуванням панірування потрібно лише ретельно очистити насіння та горіхи від лушпиння, а також злегка підсушити його на гарячій сухій сковороді.
Котлети можна обваляти в потрощених чипсах або крекерах. Таке панірування навіть змінить смак страви — якщо продукт був з якимось смаком.
Це спірний компонент, і він не для всього підходить. Скажімо, шніцель у манці буде дуже смачним. А ось котлети в такому паніруванні по смаку вийдуть не зовсім такими як треба. Але це більше питання смаку.
В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...
Скажіть чесно, що ви уявляєте, коли чуєте слова «ручна робота»? Мабуть, щось вінтажне, затишне, зроблене з душею. І якщо це так, ви на правильному шляху. Бо вироби ручної роботи – це не просто речі, це історії, вписані у кожну деталь. А коли вони ще й ...