Багато дачників ставлять запитання, чим найкраще підгодувати полуницю навесні, щоби був хороший урожай великих і соковитих ягід. Відповідь досить проста - потрібно використовувати натуральні інгредієнти. Таке добриво в домашніх умовах може приготувати кожен, передають Патріоти України.
Першу підгодівлю полуниці потрібно проводити одразу після того, як зійшов перший сніг і до того як повністю розпуститься листя. Тобто приблизно в квітні потрібно підгодувати рослину добривами, що містять азот.
Азотне добриво сприяє закладці квіткових бруньок. Досвідчені дачники радять не перестаратися, тому що надлишок такого добрива призведе до рясного зростання зеленої маси на шкоду цвітінню й плодоношенню.
Кінець травня - початок червня - це ідеальний час для другої підгодівлі полуниці. У цей період рослинам знадобиться калій. Можна застосовувати комплексні препарати або розчинений у воді монофосфат калію (1 ст.л. на 10 л води).
Щоби полуничні кущі були пишними і здоровими, можна використовувати настій кропиви.
Як приготувати:
Це добриво якраз можна використовувати в кінці травня - на початку червня.
Як приготувати зольний розчин:
До речі, зольна підгодівля створить диво з орхідеями. Рослина буде пишно і довго цвісти.
Використання дріжджів - ефективний спосіб домогтися великого врожаю полуниці.
Як приготувати дріжджову підгодівлю:
Для осінньої підгодівлі підійде калійна сіль (20 г на 10 л води) або суперфосфат (10 г на 10 л води). Ці добрива рекомендується вносити виключно в міжряддя.
Важливо:
Кореневу підгодівлю потрібно обов'язково поєднувати з рясним поливом.
Вносити добрива рекомендується в хмарну погоду, рано вранці або ввечері. Справа в тому, що якщо добриво потрапить на листи, то на сонці рослина отримає опіки.
Різкі дієти й надмірні фізичні навантаження рідко дають довгостроковий результат, а тому краще обмежувати шкідливі продукти по одному. Тож, якщо ви хочете схуднути й утримати вагу, змінюйте звички поступово, щоб вони стали частиною вашого буденного жит...
25 лютого (10 березня за старим стилем) віряни вшановують пам'ять святителя Тарасія, патріарха Константинопольського. У народі - Тарас Безсонний. За юліанським календарем - день пам'яті святителя Олексія, митрополита Київського і всієї Русі, святителя ...