У сучасних телефонах міститься джерело інформації про їхніх власників: фото, аудіо, відео, особисті дані. При цьому завжди є небезпека, що смартфон можуть зламати шахраї, щоб роздобути номери карт або іншу важливу інформацію. Що в жодному разі не можна зберігати в своєму телефоні, щоб не стати жертвою аферистів, - передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
Паролі від акаунтів у соціальних мережах та інших сервісах, пін-коди від банківських карт не варто зберігати в смартфоні. Якщо цю інформацію отримають шахраї, ви ризикуєте втратити доступ до соцмереж та інших важливих даних.
Любителі обмінюватися інтимними фото вже не раз ставали жертвами хакерів. Так, знімки багатьох зірок виявилися "злитими" в мережу, проте для простих людей шахрайська схема працює по-іншому. Хакери шантажують їх, можливо, маючи доступ до рахунків і вимагаючи викупу.
Деякі клієнти банків отримують на телефон смс з інформацією про баланс на карті. Такі повідомлення краще видаляти одразу після отримання, щоб ніхто не дізнався про чималу суму на вашому рахунку.
Зазвичай буває, що нижня частина випічки підгоряє, а верх не прогрівається належним чином, залишаючись блідим і негарним, що знижує апетитний вигляд страви, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Фахівці поділилися двома простими, але ефективн...
Харчова сода, знайома кожному на кухні, виявляється не лише незамінним помічником у випічці та побуті. Цей простий і доступний засіб може стати справжнім порятунком для ваших огірків на грядці, допомагаючи отримати рясний і здоровий урожай, передають П...