У сучасних телефонах міститься джерело інформації про їхніх власників: фото, аудіо, відео, особисті дані. При цьому завжди є небезпека, що смартфон можуть зламати шахраї, щоб роздобути номери карт або іншу важливу інформацію. Що в жодному разі не можна зберігати в своєму телефоні, щоб не стати жертвою аферистів, - передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
Паролі від акаунтів у соціальних мережах та інших сервісах, пін-коди від банківських карт не варто зберігати в смартфоні. Якщо цю інформацію отримають шахраї, ви ризикуєте втратити доступ до соцмереж та інших важливих даних.
Любителі обмінюватися інтимними фото вже не раз ставали жертвами хакерів. Так, знімки багатьох зірок виявилися "злитими" в мережу, проте для простих людей шахрайська схема працює по-іншому. Хакери шантажують їх, можливо, маючи доступ до рахунків і вимагаючи викупу.
Деякі клієнти банків отримують на телефон смс з інформацією про баланс на карті. Такі повідомлення краще видаляти одразу після отримання, щоб ніхто не дізнався про чималу суму на вашому рахунку.
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...
Печінка — це важливий орган, який легко пошкодити певною їжею та нездоровим раціоном. Зокрема, алкоголь може спричинити жирову хворобу, а шкідлива їжа часто призводить до неалкогольної жирової хвороби печінки, яка може вплинути на її функцію, передають...