Як не стати жертвою шахраїв: Три речі, які не можна зберігати в телефоні

Завжди є небезпека, що смартфон можуть зламати шахраї.

У сучасних телефонах міститься джерело інформації про їхніх власників: фото, аудіо, відео, особисті дані. При цьому завжди є небезпека, що смартфон можуть зламати шахраї, щоб роздобути номери карт або іншу важливу інформацію. Що в жодному разі не можна зберігати в своєму телефоні, щоб не стати жертвою аферистів, - передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

Паролі та пін-коди

Паролі від акаунтів у соціальних мережах та інших сервісах, пін-коди від банківських карт не варто зберігати в смартфоні. Якщо цю інформацію отримають шахраї, ви ризикуєте втратити доступ до соцмереж та інших важливих даних.

Інтимні фото

Любителі обмінюватися інтимними фото вже не раз ставали жертвами хакерів. Так, знімки багатьох зірок виявилися "злитими" в мережу, проте для простих людей шахрайська схема працює по-іншому. Хакери шантажують їх, можливо, маючи доступ до рахунків і вимагаючи викупу.

Баланс на рахунку

Деякі клієнти банків отримують на телефон смс з інформацією про баланс на карті. Такі повідомлення краще видаляти одразу після отримання, щоб ніхто не дізнався про чималу суму на вашому рахунку.

З архіву ПУ. "Не мийте сиру курку!": Американські експерти попереджають про небезпеку харчового отруєння

субота, 11 липень 2020, 15:00

Куряче м'ясо домогосподарки перед приготуванням зазвичай миють під проточною водою на своїй кухні. Але такі дії можуть мати серйозні негативні наслідки. Експерти з американського Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC) пояснили, чому ніколи ...

Терміново включайте до меню: Вчені розповіли, як яблука впливають на серцево-судинні захворювання

п’ятниця, 10 липень 2020, 14:56

Іспанські вчені з Університету Ровіра і Вірхілій виявили переваги вживання червоних яблук для профілактики серцево-судинних захворювань, передають Патріоти України. З іншого боку, дослідження підтвердили, що вони благотворно впливають на рівень ліпідів...