Як одержати багатий урожай огірків, якщо землі дуже мало - лайфхак від досвідченого городника

Не у всіх є достатньо місця на дачі, щоб вирощувати улюблені огірки. То ж досить часто українські господарі практикують розведення цих овочів в мішках. Саме так робить городник з Вінниччини Віталій Поймало. передають Патріоти України.

«Огірки люблять тепло і світло, але не переносять прямих сонячних променів, — пояснює Віталій Поймало. — Варто вибирати місце з півтінню. Під мішок з-під цукру викопується траншея. Вона повинна збігатися з діаметром мішка. Для надійності грядки слід вставити один поліетиленовий мішок в інший. Всередині додаємо нейтральний торф, перегній та землю, тобто це легкий ґрунт, який добре утримує вологу та пропускає повітря. І, звісно, при пересадці не травмуються корені. Коли заповнили мішок до половини, можна встановлювати дерев'яну палицю. Надалі до неї потрібно прив'язати мотузки. Огірки будуть рости вгору.

Далі відступити від палиці 8−10 см і розмістити трубки з отворами. У них буде вливатися вода, буде зручно вносити добрива. Земля засипається знову. Необхідно підібрати край мішка, сформувати бортик. Щоб ґрунт не висипався, оберніть мішок клейкою стрічкою. Грядка з використанням мішків плодоносить до осені. Але щоб отримати багатий врожай, раджу садити різні сорти: можна поєднувати ранньостиглі зі середньостиглими".

Як "продовжити життя" розрядженому смартфону: ТОП-9 простих, але важливих кроків

вівторок, 6 червень 2023, 0:30

На продуктивність роботи смартфона впливає не лише правильна зарядка гаджета. Видання itechua.com дає кілька корисних порад, які дозволять довше користуватися телефоном після заряджання, передають Патріоти України. 1. Вимкнути GPSОдин з основних спожив...

Визначте, хто на зображенні є мамою дитини? Відповідь багато розповість про вашу особистість

вівторок, 6 червень 2023, 0:14

Отже, результати цього тесту діляться на дві категорії. Приступимо… Як показано на малюнку, дві жінки сидять в кімнаті навпроти одна навпроти одної. Поруч з ними на підлозі грає маленький хлопчик, передають Патріоти України. Питання: «Як ви вважаєте, х...