Як одержати багатий урожай огірків, якщо землі дуже мало - лайфхак від досвідченого городника

Не у всіх є достатньо місця на дачі, щоб вирощувати улюблені огірки. То ж досить часто українські господарі практикують розведення цих овочів в мішках. Саме так робить городник з Вінниччини Віталій Поймало. передають Патріоти України.

«Огірки люблять тепло і світло, але не переносять прямих сонячних променів, — пояснює Віталій Поймало. — Варто вибирати місце з півтінню. Під мішок з-під цукру викопується траншея. Вона повинна збігатися з діаметром мішка. Для надійності грядки слід вставити один поліетиленовий мішок в інший. Всередині додаємо нейтральний торф, перегній та землю, тобто це легкий ґрунт, який добре утримує вологу та пропускає повітря. І, звісно, при пересадці не травмуються корені. Коли заповнили мішок до половини, можна встановлювати дерев'яну палицю. Надалі до неї потрібно прив'язати мотузки. Огірки будуть рости вгору.

Далі відступити від палиці 8−10 см і розмістити трубки з отворами. У них буде вливатися вода, буде зручно вносити добрива. Земля засипається знову. Необхідно підібрати край мішка, сформувати бортик. Щоб ґрунт не висипався, оберніть мішок клейкою стрічкою. Грядка з використанням мішків плодоносить до осені. Але щоб отримати багатий врожай, раджу садити різні сорти: можна поєднувати ранньостиглі зі середньостиглими".

Тест для леді! Оберіть плаття на картинці - і дізнайтеся про себе дещо цікаве!

понеділок, 6 лютий 2023, 9:09

Вибір одягу може багато розповісти про свою господиню, вважають психологи. Адже вибираємо ми найчастіше виходячи з підказок нашої підсвідомості, навіть якщо пояснюємо це собі цілком логічними речами, передають Патріоти України. Тому ми пропонуємо вам п...

Сяятимуть чистотою! Як позбутися від чайного нальоту на чашках і термосі

понеділок, 6 лютий 2023, 8:14

Дубильні речовини в складі чаю - причина, через яку на чашці з'являється наліт. Коли такі компоненти вступають у реакцію з теплою водою, утворюється плівка, яка, при нахилі чашки, осідає на стінках, передають Патріоти України. Плівка з дубильних речови...