Як правильно мити голову, щоб волосся довше залишалося чистим: ТОП-6 лайфхаків від перукарів

Запам’ятай професійні секрети свіжості шевелюри, передають Патріоти України.

Ти, напевно, помічала, що після відвідування салону краси можна ще кілька днів спокійно проходити з чистою головою, тоді як результат від домашнього миття зазвичай зберігається всього на добу.

Звичайно, можна списати все на чари рук перукаря і просто змиритися з тим, що тобі не підвладні такі чудеса, або ж освоїти кілька професійних лайфхаків, завдяки яким твоя голова надовше зберігатиме свіжість. Все простіше, ніж ти думаєш – запам’ятай ключові б’юті-хитрощі майстрів!

Як правильно мити голову:

  • Мий голову трохи теплою чи прохолодною водою. Запам’ятай правило: чим гарячішим буде струмінь, тим швидше буде бруднитися голова.
  • Невелику кількість шампуню слід наносити на долоні та спінювати прямо в них, а вже потім розподіляти засіб по шкірі голови.
  • Шампунь наноси тільки на шкіру голови та очищай її інтенсивними масажними рухами.
  • Після ретельного масажу важливо залишити шампунь на шкірі голови на хвилину, а потім змити.
  • Перед нанесенням кондиціонера на кінчики волосся слід промокнути рушником, щоб забрати зайву вологу.
  • Після того, як ти ретельно промила шкіру голови та зволожила кінчики, висуши їх прохолодним струменем повітря. Сушити локони потрібно до самого кінця, адже в іншому випадку вони будуть бруднитися швидше.

Це може здивувати! Як вживання алкоголю впливає на ризик розвитку раку

середа, 22 січень 2025, 8:59

В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...

Ручна робота та екологічність: вироби з натуральних матеріалів

середа, 22 січень 2025, 8:30

Скажіть чесно, що ви уявляєте, коли чуєте слова «ручна робота»? Мабуть, щось вінтажне, затишне, зроблене з душею. І якщо це так, ви на правильному шляху. Бо вироби ручної роботи – це не просто речі, це історії, вписані у кожну деталь. А коли вони ще й ...