Як правильно завантажувати речі в пральну машину: ТОП-4 найчастіші помилки, які можуть спричинити поломки

Як правильно завантажувати речі в пральну машину: чотири найчастіші помилки

Хоча сьогодні процес прання здається максимально простим, насправді багато хто часто робить одні й ті самі помилки, які "вбивають" і речі, і пральну машину, передають Патріоти України.

Гендиректор Laundryheap Деян Димитров розповів виданню Express про найчастіші прорахунки при завантаженні та пранні білизни,.

Занадто багато миючого засобу

Насамперед Димитров відзначив найпоширенішу помилку: буцімто, чим брудніший одяг, тим більше миючого засобу потрібно. Така помилка може завдати набагато більше шкоди, ніж користі.

"Занадто велика кількість миючого засобу може не лише забруднити ваш одяг (особливо якщо він білий), але й викликати стирання волокон тканини, що призведе до зачіпок та розривів", - пояснив він.

У міру того, як одяг стає старішим та більш зношеним, він виявляється вразливішим перед агресивними хімічними речовинами в пральних порошках, додав експерт.

Перевантаження

Важливо оптимально завантажувати брудні речі в машину, щоб максимально використовувати цикл прання та уникати пошкодження речей.

"Переповнений барабан означає, що ваш одяг не буде добре випраний, до того ж занадто велика кількість речей за одне прання може нашкодити тканинам", – розповів експерт.

Димитрів порадив заповнювати барабан на три чверті – це забезпечить достатню циркуляцію води та оптимальне очищення.

Ще одне просте правило – помістити руку в барабан після завантаження речей та переконатися, що вона може повернутися на 90°.

Прати разом одяг та рушники

Найпростіший спосіб завантажити пральну машину – викласти з кошика всі речі разом, не сортуючи їх за кольором та типом тканини. Проте експерт рекомендує завжди прати одяг окремо від рушників та простирадл. Це пов'язано з тим, що кожній тканині потрібен свій режим прання. Рушники, наприклад, можуть залишати волокна на іншому одязі, а дрібні предмети можуть завернутися у більші. Найчастіше це відбувається з підковдрами та наволочками. При цьому ком у барабані може викликати характерний стукіт і нашкодити самій техніці.

Не розправляти одяг

Перед завантаженням речей у барабан важливо переконатися, що рукави чи штанини не підвернуті всередину, або не сплутані. В іншому випадку одяг не буде випраний якісно. Також рекомендується застібати підковдру, щоб інша білизна не заплутувалась у ній.

"Я б також порадив застебнути всі гудзики, блискавки та застібки на одязі, щоб переконатися, що інші матеріали не пошкодяться і не зачепляться за них під час прання", - додав Димитров.

А ви це знали? Рослини, які не можна вирощувати поруч - поради городникам

четвер, 23 березень 2023, 16:30

Дуже часто буває так, що ніби-то на дачі чи в городі все зроблено правильно - і посаджено вчасно, в потрібні терміни, і насіння підготували як треба, з поливом все нормально, температура підходить, а результатів, а врожаїв не має, передають Патріоти Ук...

А ви це знали? Фахівці пояснили причини стійкого відчуття голоду - саме це заважає схуднути

четвер, 23 березень 2023, 16:09

Почуття голоду - природний сигнал людині про потребу організму в їжі. Наше тіло завжди очікує на надходження енергії, яку ми отримуємо з продуктів харчування та яка необхідна для повноцінної роботи органів. Якщо наш раціон правильно збалансований та за...