Як правильно завантажувати речі в пральну машину: ТОП-4 найчастіші помилки, які можуть спричинити поломки

Як правильно завантажувати речі в пральну машину: чотири найчастіші помилки

Хоча сьогодні процес прання здається максимально простим, насправді багато хто часто робить одні й ті самі помилки, які "вбивають" і речі, і пральну машину, передають Патріоти України.

Гендиректор Laundryheap Деян Димитров розповів виданню Express про найчастіші прорахунки при завантаженні та пранні білизни,.

Занадто багато миючого засобу

Насамперед Димитров відзначив найпоширенішу помилку: буцімто, чим брудніший одяг, тим більше миючого засобу потрібно. Така помилка може завдати набагато більше шкоди, ніж користі.

"Занадто велика кількість миючого засобу може не лише забруднити ваш одяг (особливо якщо він білий), але й викликати стирання волокон тканини, що призведе до зачіпок та розривів", - пояснив він.

У міру того, як одяг стає старішим та більш зношеним, він виявляється вразливішим перед агресивними хімічними речовинами в пральних порошках, додав експерт.

Перевантаження

Важливо оптимально завантажувати брудні речі в машину, щоб максимально використовувати цикл прання та уникати пошкодження речей.

"Переповнений барабан означає, що ваш одяг не буде добре випраний, до того ж занадто велика кількість речей за одне прання може нашкодити тканинам", – розповів експерт.

Димитрів порадив заповнювати барабан на три чверті – це забезпечить достатню циркуляцію води та оптимальне очищення.

Ще одне просте правило – помістити руку в барабан після завантаження речей та переконатися, що вона може повернутися на 90°.

Прати разом одяг та рушники

Найпростіший спосіб завантажити пральну машину – викласти з кошика всі речі разом, не сортуючи їх за кольором та типом тканини. Проте експерт рекомендує завжди прати одяг окремо від рушників та простирадл. Це пов'язано з тим, що кожній тканині потрібен свій режим прання. Рушники, наприклад, можуть залишати волокна на іншому одязі, а дрібні предмети можуть завернутися у більші. Найчастіше це відбувається з підковдрами та наволочками. При цьому ком у барабані може викликати характерний стукіт і нашкодити самій техніці.

Не розправляти одяг

Перед завантаженням речей у барабан важливо переконатися, що рукави чи штанини не підвернуті всередину, або не сплутані. В іншому випадку одяг не буде випраний якісно. Також рекомендується застібати підковдру, щоб інша білизна не заплутувалась у ній.

"Я б також порадив застебнути всі гудзики, блискавки та застібки на одязі, щоб переконатися, що інші матеріали не пошкодяться і не зачепляться за них під час прання", - додав Димитров.

Приготуйте салат за цим рецептом - з ним ви забудете про олів’є

п’ятниця, 10 травень 2024, 18:14

Салат олів’є любить багато людей, бо він дійсно смачний та поживний. І придумали його зовсім не за радянських часів. До речі, в класичному варіанті інгредієнтів жодної вареної ковбаси не було. Тільки натуральне відварене м’ясо та навіть раки. А це вже ...

Без олії та борошна! Такі запечені сирники підкорять вас з першого разу

п’ятниця, 10 травень 2024, 17:12

Варто приготувати сирники за цим рецептом один раз, щоб зрозуміти, наскільки вони фантастично смачні та пухкі. Рецепт забирайте в кулінарну скарбничку. Для приготування вам потрібні такі продукти:. В ємності змішайте яйця, манну крупу, домашній сир, цу...