Щоб відмити чайні та кавові плями, однієї губки може бути мало. Ми пропонуємо скористатися перевіреними способами, які точно допоможуть. Можна взяти підручні засоби або вдатися до побутової хімії, передають Патріоти України.
1. Лимон
Лимонний сік та кислота добре справляються з плямами, які погано відмиваються. Досить двох ложок лимонної кислоти або можна взяти сік половини лимона. Розподіліть по стінках чашки і дайте постояти п'ять хвилин. Після сполосніть гарячою водою і губкою зітріть бруд, що залишився.
2. Сода
До столової ложки соди додайте кілька крапель теплої води. Кашку, що утворилася, розітріть по стінках чашки. Після цього видаліть наліт за допомогою губки.
3. Зубна паста
Паста допоможе позбутися засохлих плям і бруду, що в'ївся. Видавіть трохи з тюбика на губку або зубну щітку, якою ви не користуєтесь. Розмажте по найбрудніших місцях.
4. Сіль
Замочіть чашку на дві години у сольовому розчині. Це допоможе дбайливо її відмити, не пошкодивши стінки крупинками. Для цього у чашці з теплою водою розведіть одну чайну ложку солі.
5. Побутова хімія
Спеціальний засіб для миття або крем підійде, щоб очистити посуд. Його потрібно залишити на кілька хвилин після нанесення на поверхню чашки. Після цього чашку потрібно промити, краще кілька разів.
Як уникнути появи нальоту
Щоб наліт на чашці не засихав, потрібно мити її теплою водою відразу після того, як вип'єте чай або каву. Замість пакетиків оберіть листовий чай – від нього не з'являється "плівка".
Соду ми часто додаємо до тіста під час приготування випічки. Найчастіше її додають для того, щоб випічка піднялася, передають Патріоти України. Але сода сама по собі не може гарантувати результату. Для того, щоб відбулася потрібна хімічна реакція, її в...
Християни східного обряду 24 лютого за новим стилем відзначає здобуття голови Іоанна Предтечі. В Іванів день на українців чекали перших ознак весни. У лісах вже з'являлися перші підсніжники та проліски. Починали прилітати та будувати гнізда перелітні п...