Багатьом знайома проблема, коли з настанням холодів на вікнах та підвіконні утворюється чорна цвіль. Мало того, що це виглядає неестетично, так це ще й приносить шкоду нашому організму. У деяких людей може з'явитися кашель, головний біль, втома, подразнення слизових оболонок тощо, передають Патріоти України.
Столовий оцет чудово справляється з пліснявою. При цьому готувати ніякий розчин не потрібно, знадобитися нічим не розбавлена рідина. Просто налийте оцет в пульверизатор та рясно розпиліть його на уражену поверхню. Залиште вікно або підвіконня у такому стані на одну годину. Після цього промийте вікно теплою водою і дайте йому підсохнути. Щоб цвіль більше не турбувала, робіть таку процедуру раз на місяць для профілактики.
Перекис водню чудово справляється із грибком на поверхнях, адже володіє антибактеріальними властивостями. Просто нанесіть рідину на ті місця, де є пліснява, та залиште на одну годину. А потім протріть поверхню вологою ганчіркою. Щоб набридливий грибок точно зник, повторіть процедуру кілька разів.
Нашатирний спирт також добре усуває плісняву з поверхонь. Для цього потрібно розчинити спирт із водою у співвідношенні 1:1 та нанести на поверхню за допомогою розпилювача. Потім потрібно залишити спирт на ураженій поверхні на 2 години. Через дві години ретельно промийте поверхню водою.
Пам'ятайте, обробляти поверхню нашатирем треба в гумових рукавичках та захисних окулярах. Також приміщення потрібно добре провітрювати, оскільки пари нашатиру можуть спровокувати кашель, запаморочення і навіть блювоту.
Бура є просто диво-засобом у боротьбі зі цвіллю. Крім того, вона є безпечною для здоров'я, оскільки не виділяє шкідливих токсинів. Щоб позбутися плісняви, потрібно розвести склянку бури у 2-х літрах теплої води. Після цього нанесіть отриманий розчин на уражену поверхню за допомогою жорсткої щітки і з легкістю видаліть весь грибок. Буру змивати не потрібно, адже вона перешкоджатиме появі плісняви у майбутньому.
Безпечним засобом у боротьбі з пліснявою є олія чайного дерева. Щоб приготувати розчин із олії чайного дерева, потрібно розвести у 200 мл води 10 крапель олії. Після цього розпорошіть розчин на поверхню з пліснявою та залиште на кілька хвилин. Далі протріть ділянку вологою ганчіркою та залиште висихати.
Цей солодкий екзотичний фрукт люблять абсолютно всі, однак лікарі назвали тих, кому не можна вживати банани, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Банани – це вкрай корисні фрукти для нашого здоров’я, бо містять вітаміни групи B, вітамін С, к...
Через вологість у наших пральних машинах може накопичуватися цвіль, бруд і вапняний наліт. Це не тільки виглядає неестетично, але й викликає неприємний запах. Окрім того, ця цвіль може залишати плями на одязі, передають Патріоти України. Хороша новина ...