Як швидко перевірити свіжість яєць: Польські науковці озвучили пару ознак

Свіжі яйця — основа не тільки вдалих страв, але й здоров'я. Питанням їхньої свіжості переймається чи не кожна господиня. Запах сірководню вже є надзвичайно чітким сигналом того, що воно зіпсоване і його категорично не можна вживати в їжу. Існують і більш тонкі ознаки того, що яйця несвіжі, пише видання dziennikbaltycki.

«Варене яйце крутиться, коли його перевертають, а сире — ні, це всі знають. Але не кожен здогадається, що старе яйце після варіння крутиться менш інтенсивно, оскільки „збитий“ вміст яйця рухається інакше. Перевірити свіжість яйця можна, поклавши його у склянку з водою. Якщо воно лежить плазом на дні — повітряна камера невелика, а значить, вона свіжа, якщо підіймається догори — краще зварити або використати для запікання. А якщо спливе на поверхню? Необов'язково викидати таке яйце відразу, але не рекомендую його варити некруто», — пояснюють виданню експерти Вроцлавського університету природничих наук.

Яйце, яке вже розбите на сковороді або розбите в миску, також можна перевірити. Несвіже яйце можна розпізнати за зовнішнім виглядом. Старе яйце характеризується розлитим білком, жовток може бути злегка сплющеним і розташованим ближче до краю, а не рівномірно посередині.

Психологічний тест: Обраний візерунок розповість про ваш характер

четвер, 28 вересень 2023, 18:12

Всім цікаво побачити себе з боку, тому асоціативні тести так популярні в психології. Візерунок, що сподобався, підкаже, якою людиною ви є, передають Патріоти України. Якщо ваш вибір припав саме на перший візерунок, то це говорить про вашу різнобічність...

Викинете у смітник усі банки: Які продукти можуть зіпсувати консервацію

четвер, 28 вересень 2023, 17:10

Консервація - відмінний спосіб зберегти смак та вітаміни овочів та фруктів на зиму. У всіх кулінарів завжди під рукою маса найрізноманітніших рецептів маринованих помідорів, огірків, овочевих салатів та незвичайного варення, передають Патріоти України...