Зимою зранку буває дуже холодно, і сідати в холодну машину не дуже приємно. Добре, якщо є автономний підігрівач, але такі речі доступні далеко не кожному, і переважна більшість автовласників не мають таких технологій у своїх машинах, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.
Тому доводиться чекати, поки двигун автомобіля прогріється, і разом із ним почне поступово прогріватися салон, коли у системі охолодження починає циркулювати підігрітий антифриз. Але погодьтеся, чекати все одно доводиться досить довго, і єдиний порятунок — підігрів сидінь, який теж, на жаль, є далеко не у кожного.
І щоб скоротити цей процес, мудрі автовласники використовують кілька простих, але давно відомих правил, про які деякі водії часто забувають, хоча про всі ці дії можна прочитати в інструкції з експлуатації. Якщо ви читали свій мануал, то швидше за все знаєте про всі ці "секрети", але для новачків точно інформація може бути корисною.
1. Після запуску двигуна потрібно відразу перевести важіль заслінки рециркуляції в положення закрито. А якщо у вас не важіль, а кнопка — тоді необхідно її натиснути, щоб перекрити доступ свіжого повітря до салону.
Навіщо це потрібно? Щоб повітря циркулювало тільки всередині салону, відповідно, прогріваючись таким чином значно швидше. І після того, як салон прогрітий, не забувайте відключати рециркуляцію, щоб скла не запітніли.
2. Друга дія, яку завжди роблять досвідчені водії, це включення мінімальних обертів двигуна вентилятора пічки. І в цьому теж є своя логіка, адже при ще теплому радіаторі обігрівача, повітря проходячи через нього занадто швидко, не встигатиме нагріватися, і на виході з дефлекторів буде ледве теплим, якщо зовсім не холодним. А при малій швидкості потоку повітря прогріватиметься сильніше, і салон у такому разі прогрівається швидше. Потім у міру прогріву двигуна можна поступово додавати швидкості, але акуратно і невеликими порогами.
3. Третя дія, допомагає найсильніше — не стояти на місці, прогріваючи мотор і спалюючи марно пальне. Якщо двигун працює на холостих оборотах, навантаження на нього мінімальне, і відповідно в такому режимі він буде дуже довго доходити до своєї робочої температури.
Тому після 1-2 хвилин прогріву можна сміливо розпочинати рух на знижених передачах, що в рази збільшить швидкість прогріву як двигуна, так і салону вашого автомобіля.
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...
Печінка — це важливий орган, який легко пошкодити певною їжею та нездоровим раціоном. Зокрема, алкоголь може спричинити жирову хворобу, а шкідлива їжа часто призводить до неалкогольної жирової хвороби печінки, яка може вплинути на її функцію, передають...