Як швидко відмити мікрохвильову піч усередині від жиру: ТОП-3 найефективніших домашніх засоби

Мікрохвильова піч - невід'ємний предмет на кухні, завдяки якому ви за лічені хвилини підігрієте їжу до потрібної температури, а ще в ній можна розморожувати м'ясо і рибу. Але, дуже часто в ній накопичується жир, який важко відмити миючими засобами, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz ділиться 3 найкращими домашніми засобами, які допоможуть дуже швидко та ефективно відмити жир у мікрохвильовій печі.

Оцет

Це чудовий засіб для боротьби з жиром і він дуже добре підійде для миття мікрохвильової печі. Потрібно змішати столовий оцет і воду в рівній кількості (якщо несильне забруднення, то оцту можна налити менше), поставте в мікрохвильову піч і нагрівайте розчин протягом 5-7 хвилин на великій потужності. Обов'язково залиште постояти розчин у мікрохвильовій печі ще 15-20 хвилин після вимкнення, щоб гаряча пара добре розм'якшила жир. Після цього внутрішню поверхню ретельно промийте чистою водою і витріть сухою ганчіркою.

Сода та оцет

Змішайте соду з оцтом, нанесіть на забруднення та залиште на 30 хвилин. Після цього змийте все водою і витріть насухо.

Лимон і вода або лимонна кислота

У склянку води вичавіть сік одного лимона, якщо немає лимона, додайте у воду 2 ст. л. лимонної кислоти, нагрійте отриманий розчин у мікрохвильовій печі на максимальній потужності 5-7 хвилин і залишити його ще хвилин на 10. Після цього мікрохвильову піч добре протріть ганчіркою. Сік лимона не тільки видалить жир, а й прибере неприємний запах!

Як передбачити, якою ціна криптовалюти буде в майбутньому?

середа, 22 січень 2025, 17:47

Заробляти в криптоіндустрії зможуть ті, хто знає, яка ціна криптовалюти зараз і як вона може змінитися. Котирування цифрових монет постійно коливаються, через що складно відстежити всі можливі стрибки. При цьому ринок пропонує кілька способів, які допо...

Це може здивувати! Як вживання алкоголю впливає на ризик розвитку раку

середа, 22 січень 2025, 8:59

В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...