Як ви схрещуєте руки - такий у вас і характер!


Інколи жести є набагато красномовнішими, ніж слова. Вони можуть розповісти про людину те, що вона намагається старанно приховати або те, що вона навіть сама не усвідомлює. Саме тому наш тест може розкрити вам карти і допомогти краще розуміти себе та своїх співрозмовників, передають Патріоти України.

Спосіб, у який людина схрещує руки, вказує на особливості її характеру. Готові дізнатися про себе трохи більше?

1. Коли ви схрещуєте руки, ліва рука опиняється догори.

Ви довіряєте своїй інтуїції та шостому чуттю. Внутрішній голос практично ніколи вас не підводить, тому ви прислухаєтеся до нього, приймаючи будь-яке важливе рішення. Ви хороший співрозмовник, адже вам вдається легко порозумітися з іншими людьми. У вас рідко виникають конфлікти та непорозуміння з близькими та рідними. Ваше мислення відрізняється від стандартного ходу думок більшості. У вас добре розвинена уява, яку ви вміло використовуєте для реалізації свого творчого потенціалу.

2. Коли ви схрещуєте руки, права рука опиняється зверху.

Ви керуєтеся холодним розумом, а не почуттями. Кожен ваш крок ретельно обдуманий і спланований. Незважаючи на те, що ви реаліст та прагматик, з вами завжди весело. У вас відмінне почуття гумору. Ще однією вашою особливістю є чутливість до брехні й обману. Ви одразу бачите нещирих людей. Щодо особистих стосунків, то завдяки своїй наполегливості ви можете добитися прихильності того, хто вам подобається.

3. Коли ви схрещуєте руки, то видно і праву, і ліву кисть.

Ви – природжений лідер. Вам завжди вдається досягати усіх поставлених цілей. Люди покладаються на вас і вважають вас авторитетною особистістю, адже ви ніколи не помиляєтеся і вмієте відповідати за свої слова. Також ви звикли говорити правду, якою б гіркою чи неприємною вона не була. Надійність та щирість викликають в оточуючих захоплення і повагу. У особистих відносинах також є прояви ваших лідерських якостей.

4. Коли ви схрещуєте руки, то жодної кисті не видно.

Ви замкнута в собі людина, яка любить розмірене життя. Вам не подобаються зайві хвилювання, постійні зміни чи емоційні каруселі. Ви цінуєте спокій та стабільність. Також на вас завжди можна покластися, адже ви звикли допомагати тим, хто цього потребує.

А як ви схрещуєте руки? Чи впізнали ви себе в описі?

Найнебезпечніші породи котів: Яких тварин краще не заводити сім’ям із дітьми

понеділок, 20 березень 2023, 19:30

Деякі породи котів вважаються не дуже доброзичливими. Експерти не радять заводити їх сім’ям з маленькими дітьми. Шартрези, наприклад, не люблять надмірної уваги, тоді як абіссинська кішка славиться незалежним норовом. Але є окрема категорія порід, які ...

Обличчя, яке ви побачили першим, покаже ключову роль у багатьох аспектах вашого життя

понеділок, 20 березень 2023, 19:12

Характер людини відіграє ключову роль у багатьох аспектах її життя. Знання ключових рис своєї особистості допоможе простіше досягти поставлених цілей, перетворитися на успішну людину і просто перебувати в гармонії, передають Патріоти України. Тест по к...