Українці можуть залишатися на зв'язку навіть у критичних ситуаціях. Способів цього є кілька. Зокрема, встановити на телефон месенджери, які працюють за принципом рації – аби тримати зв'язок у разі зникнення мережі, передають Патріоти України.
Про це розповіли у Центрі комунікації. Там зазначили: загалом слід максимально перейти на текстові повідомлення, оскільки вони "легші" за дзвінки та відеодзвінки.
Крім того, якщо є можливість, потрібно використовувати фіксовані мережі зв'язку – дротовий інтернет/телефон, Wi-Fi. Це потрібно, щоб розвантажити мобільну мережу. Якщо ж мережа вашого оператора не працює, можна скористатися національним роумінгом.
Для продовження роботи гаджетів варто дотримуватись низки правил. Зокрема:
Щоб не втратити важливі дані, їх найкраще завантажити безпосередньо в пам'ять смартфона. Або ж записати на папері.
Як підключити телефон до національного роумінгу
Щоб переключитися на мережу інших мобільних операторів, слід виконати кілька кроків. Зокрема:
Android: Налаштування – мобільна мережа (або підключення) – оператор.
iOS: параметри – стільникові дані – вибір мережі.
Спочатку після підключення працюватимуть лише дзвінки та SMS. Щоб спробувати вийти в інтернет через мережу "чужого" оператора, потрібно увімкнути можливість підключення до мережі в роумінгу:
На перший погляд здається, що перед вами - звичайний гірський схил. Але уважніше придивіться: на цьому фото заховався сніжний барс, що крадеться до своєї здобичі, передають Патріоти України. Завдяки своїй плямистій сірій шерсті з білим животом, "привид...
Плануєте варити варення? Оберіть правильний посуд - інакше замість корисної солодкої смакоти отримаєте отруйну суміш, передають Патріоти України. . Під час варіння фруктів виділяється кислота, яка вступає в реакцію з алюмінієм. У результаті утворюютьс...