Як зберегти павербанк під час довгої паузи в користуванні. ТОП-5 правил

Для багатьох українців ще зовсім недавно павербанки були на "вагу золота", зважаючи на серйозні перебої в електропостачанні. З покращенням ситуації в енергосистемі вони знову стали не необхідністю, а простою "опцією". При цьому з наближенням наступної зими, не виключені нові перебої з електропостачанням. Тому варто оптимально законсервувати свою аварійну систему живлення.

Так, якщо ви не користуєтеся павербанком, то для його збереження потрібно дотримуватися кількох простих рекомендацій.

Топ-5 правил збереження павербанку

1. Зберігайте павербанк у прохолодному та сухому місці, щоб уникнути перегріву та короткого замикання.

2. Періодично заряджайте павербанк, щоб підтримувати його заряд. Не рекомендується зберігати павербанк розрядженим протягом тривалого часу, оскільки це може призвести до його поломки.

3. Якщо ви не плануєте використовувати павербанк протягом тривалого часу, зарядіть його до 50-70% і відключіть від зарядного пристрою. Це дозволить зберегти його ємність та продовжити термін служби.

4. Перевірте павербанк на наявність пошкоджень перед зберіганням. Якщо виявлено будь-які пошкодження, наприклад, подряпини, тріщини або викривлення, необхідно замінити павербанк.

5. Виконуйте інструкції з експлуатації, вказані в посібнику користувача. У ньому зазвичай міститься інформація про те, як правильно використовувати, заряджати та зберігати павербанк.

Дотримання цих рекомендацій допоможе зберегти ваш павербанк у хорошому стані та продовжити його термін служби.

Тільки 10% жінок знають це! Як мити голову, щоб волосся блищало

середа, 7 червень 2023, 18:15

Густі локони, які розвиваються на вітрі, як в рекламі - це мрія кожної дівчини. На догляд за волоссям жінки витрачають величезну кількість грошей і часу, проте мало хто з них знає, як правильно помити голову або волосся, заощадивши половину бюджету, пе...

Українців "атакують" мошки: Які натуральні засоби врятують від набридливих комах

середа, 7 червень 2023, 17:14

У північних областях України мешканців "атакують" мошки, науковці радять захищатися від комах не репелентами, передають Патріоти України. Мошки звикають до репелентів, тому з ними краще боротися такими натуральними засобами як пижмо, полинь, гвоздична ...