Відома кардіологиня Лакшмі Мехта розповіла про простий спосіб зробити каву корисною для серця. Для цього достатньо додати до напою трохи кориці, пише Parade, передають Патріоти України.
За словами Мехті, результати досліджень свідчать про те, що у пацієнтів з діабетом другого типу кориця знижує рівень цукру, тригліцеридів та холестерину. Її слова були підтверджені доктором Семюелом Матісом. Медичний фахівець додав, що за допомогою кориці можна зміцнити імунну систему, а також зменшити ризик виникнення онкологічних захворювань. Крім серця, захисну дію кориця чинить на мозок. Корицю можна додавати до кави замість цукру. Це буде дуже корисним для серця.
Матіс повідомив, що корисність кави для серця науково доведена. Кавомани рідше страждають на серцево-судинні захворювання. При регулярному вживанні кави ризики порушення серцевого ритму, серцевої недостатності та гіпертонії знижуються. Головне не перестаратися. Протягом дня можна випивати не більше 4−5 чашок.
Час вживання сніданку має велике значення не лише для самопочуття та обміну речовин, а й для здоров’я серця - найважливішого м’яза в організмі, передають Патріоти України. Важливий не тільки склад їжі, а й коли її їсти. Наш організм має природний добов...
Останнім часом постійно відчуваєте втому, голова паморочиться, а шкіра має сіруватий відтінок? Це не просто перевтома, а, можливо, ознаки дефіциту заліза. Цей мікроелемент є критично важливим для роботи мозку, м’язів і імунітету. Якщо його бракує - орг...