Як зробити каву кориснішою для здоров'я: Кардіолог дав пораду

Відома кардіологиня Лакшмі Мехта розповіла про простий спосіб зробити каву корисною для серця. Для цього достатньо додати до напою трохи кориці, пише Parade, передають Патріоти України.

За словами Мехті, результати досліджень свідчать про те, що у пацієнтів з діабетом другого типу кориця знижує рівень цукру, тригліцеридів та холестерину. Її слова були підтверджені доктором Семюелом Матісом. Медичний фахівець додав, що за допомогою кориці можна зміцнити імунну систему, а також зменшити ризик виникнення онкологічних захворювань. Крім серця, захисну дію кориця чинить на мозок. Корицю можна додавати до кави замість цукру. Це буде дуже корисним для серця.

Матіс повідомив, що корисність кави для серця науково доведена. Кавомани рідше страждають на серцево-судинні захворювання. При регулярному вживанні кави ризики порушення серцевого ритму, серцевої недостатності та гіпертонії знижуються. Головне не перестаратися. Протягом дня можна випивати не більше 4−5 чашок.

Експерти назвали найкорисніший спосіб приготування яєць

вівторок, 21 травень 2024, 18:12

Яйця можна зустріти практично в кожному списку корисних продуктів: вони сповнені білка, вітамінів, мінералів та корисних жирів. . Проте, багато дієтологів дотримуються думки, що неправильно приготовані яйця не тільки не корисні для організму, але і мож...

Переможці холестерину: як таблетки змінюють ваше здоров'я

вівторок, 21 травень 2024, 18:02

Коли мова йде про здоров'я серця, боротьба з високим рівнем холестерину стає однією з ключових складових. Та що робити, якщо здоровий спосіб життя не допомагає досягти нормального рівня? Одним із найефективніших методів контролю холестерину є таблетки,...