Попереду - ще одна важка для нас зима. За попередніми прогнозами, окупанти намагаються накопичити ракети далекобійного озброєння, щоб знову завдавати ударів по об’єктах критичної інфраструктури, передають Патріоти України.
У сільських місцевостях українці заздалегідь запасаються дровами. Однак дрова коштують доволі дорого, тож про економію тут не йдеться. OBOZ.UA розбирався, як зробити, щоб дрова горіли у чотири рази довше.
Порада 1: як закидати дрова
У середньому одне поліно горить та тліє приблизно 1,5 години, але знаючи деякі лайфхаки, можна суттєво продовжити цей термін. Насамперед не варто недбало закидати дрова у пічку. Тут справа у фізико-хімічних процесах: якщо між дровами буде багато кисню, вони швидко згорять. Тобто, чим менше кисню – тим довше горять дрова. Закладайте поліна у пічку якомога щільніше.
Порада 2: розмір дров
Звернути увагу варто і на розмір дров та черговість закладання. Найперше відправляйте у пічку великі поліна, зверху – менші. Вийде своєрідний принцип піраміди.
Правило 3: розпалювання
Правильно склавши дрова, можна переходити до розпалювання. Починати потрібно з верхніх трісок – так можна розтягнути сам процес розпалювання і продовжити активне горіння.
Дрібні тріски швидко дають високу температуру, фактично прогріваючи приміщення. А потім до них приєднаються і нижні великі дрова – саме вони забезпечують максимальну віддачу теплотворного потенціалу.
Зверніть увагу і на тип дерева. Найбільший жар забезпечують:
А от найменший показник мають;
Якщо ви відчуваєте пекучий біль у грудях після їжі, це може бути печія, яку можна зупинити зміною раціону та безрецептурними ліками. Якщо симптоми трапляються рідко, не варто хвилюватися, оскільки достатньо уникати продуктів, що можуть спричиняти печію...
Заробляти в криптоіндустрії зможуть ті, хто знає, яка ціна криптовалюти зараз і як вона може змінитися. Котирування цифрових монет постійно коливаються, через що складно відстежити всі можливі стрибки. При цьому ринок пропонує кілька способів, які допо...