При виборі сала варто покладатися не тільки на смак, але і прислухатися до порад досвідчених людей, які можуть допомогти у виборі якісного продукту, передають Патріоти України.
При цьому при виборі сала слід звертати увагу на зовнішній вигляд, а також на запах продукту. Це допоможе не помилитися при виборі й отримати якісний і свіжий "делікатес", адже питання про те, де найкраще сало у свині хвилює багатьох гурманів.
Попри багатство вибору варто пам'ятати основну "заповідь" гурмана: найбільш смачним вважається сало, отримане зі спини, а також з бічної частини туші. Велика перевага такого шматка - воно більш м'яке і має найменш товсту шкуру.
Не забувайте про те, що якщо ви зупинили свій вибір на салі з щоковини, шиї або голови, то воно виявиться більш жорстким, а також буде мати набагато більш товсту шкуру. При цьому отримати сало з м'ясними прошарками можна обравши продукт з черевної частини туші.
Навіть за зовнішнім виглядом сала можна визначити приблизний вік свині, з якої воно було отримано. Зверніть увагу на товщину продукту – якщо вона не перевищує 4-6 сантиметрів, значить хрюша не була "пенсіонеркою".
Багато про що також скаже і шкурка - у не старих свиней вона світла, на відміну від старих особин. При цьому від покупки сала немолодої свині, а також з темною шкурою і зі щетиною краще утриматися.
У кожного гурмана може бути свій індивідуальний смак, але є непорушні правила, які говорять про те, що для організму найбільш корисним є вживання солоного або маринованого сала. При цьому смажене або копчене сало може негативно позначитися на організмі і навіть стати джерелом проблем зі здоров'ям.
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...
Харчування відіграє ключову роль не лише у фізичному здоров’ї, а й у стані нашого мозку. Наукові дослідження показують, що певні продукти можуть підвищувати ризик розвитку хвороби Альцгеймера та погіршувати когнітивні функції, передають Патріоти Україн...