У рецепті приготуванні піци найважливіше - основа. Саме від неї залежать практично всі враження, які можна отримати від страви, адже тверда і прісна основа затьмарить будь-яку, навіть найсмачнішу начинку, передають Патріоти України.
Саме тісто відрізняє піцу від простого відкритого пирога, проте все одно кожна господиня вибирає на свій розсуд. Для того, щоб піца вийшла більш тонкою і хрусткою - можна скористатися готовим виставленим на продаж бездріжджовим листковим тістом. Воно ідеально підходить для піци.
Якщо ж хочеться більш пишну основу - можна скористатися дріжджовим тісто і або зробити його самостійно. Піца - це блюдо, яке не має одного універсального рецепта, тому тут кожен вільний вибирати за смаком і уподобаннями.
Тверда і жорстка основа в піці - справжня трагедія для кухаря, проте це можна виправити і уникнути. Причиною твердості може стати кілька факторів: це і термін придатності дріжджів, і склад борошна, і спосіб замішування. Для того, щоб основа не була твердою, варто дотримуватися кількох правил: після замішування тіста необхідно додати в нього трохи оливкової олії холодного віджиму, також маслом варто обробити деко. Крім іншого, перед приготуванням можна змастити краю піци жовтком, а після випікання пропарити її, накривши рушником на 5-7 хвилин.
У приготуванні піци як і в житті - важливий баланс, вся справа в тому, що на правильність тіста впливає кількість вологи в ньому.
Дуже суха піца буде рватися, тому що для підтримки гладкості і еластичності не вистачає вологи. Однак не все так просто. Якщо перевищити вологість тіста понад 70% - воно також буде рватися і стане неможливим до розтягування. Тому варто витримати рівень вологи в межах 60-70%.
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...