Через регулярні обстріли критичної інфраструктури влада України запровадила віялові відключення світла. Українці, залишившись без електрики, почали споруджувати саморобні обігрівачі і запалювати свічки, передають Патріоти України.
Перш, ніж вирушати в магазин або храм на свічками, потрібно розуміти, які свічки в принципі горять довго і чому. Експерти рекомендують купувати гелеві свічки - термін горіння становить до 4 годин, але при згорянні може виділятися неприємний запах, тому краще провітрювати приміщення.
Серед асортименту подібних товарів можна знайти ще три види свічок - вони згоряють швидше , але також можуть забезпечити тепло і світло на якийсь час:
Для того, щоб зрозуміти, яка свічка горить довше - коротка або довга, потрібно враховувати не тільки її розмір, але і місце, де вона стоїть. Свічка в теплому приміщенні згорає швидше, ніж в прохолодному - те ж саме відбувається, якщо вона встановлена під нахилом. В такому випадку виділяється ще й кіптява. Також не варто встановлювати свічки близько до поверхні, що відбиває тепло - від цього свічка плавиться.
Існує кілька лайфхак, як продовжити термін горіння свічки:
Також є сенс нової свічці дати горіти довше і стежити, щоб верхній шар воску розтанув рівномірно. Якщо цього не зробити, то нагорі свічки утворюється ямка, в яку впаде гніт, а свічка згорить швидко.
Якщо ви хочете отримати свічку, яка буде горіти довше за інших, вам знадобляться такі ігредіенти:
Гіпс потрібно розвести водою до стану сметани, викласти на дно банки товстим шаром. В якості альтернативи гіпсу можна використовувати віск або парафін. Встановіть туди свічку так, щоб її висота збігалася з висотою банки, і налийте масло до самого гніту, не покриваючи його. Запаліть гніт і використовуйте свічку, дотримуючись усіх вищевказаних правил.
Антиоксиданти - це природні сполуки, які нейтралізують вільні радикали, захищаючи наші клітини від пошкоджень. Надлишок вільних радикалів може спричинити запалення, передчасне старіння та розвиток хронічних хвороб, таких як серцево-судинні захворювання...
Літо, пікніки та ароматне барбекю - те, що приносить задоволення людям, може серйозно нашкодити собакам. Одним із найбільш ризикованих продуктів, який часто потрапляє до миски чотирилапих, є звичайна ковбаса, передають Патріоти України. За словами експ...