Яку сіль використовувати для засолювання сала, щоб воно стало м’яким

На перший погляд, нічого особливого в цьому питанні. Чому потрібно щось вигадувати з сіллю, якщо нею треба просто засолити сало. Це не є розсіл чи квашення капусти, де можна наробити біди та все зіпсувати. Проте певні моменти є і з салом, передають Патріоти України.

Подробиці

Для засолювання рекомендується використовувати кам’яну сіль. А от йодовану краще не брати, бо можете отримати дивний смак сала. Окрім того, йод негативно впливає на саме сало. Він робить його слизьким, а ще витягує вологу.

Для соління беруть 200 г солі на 1 кг сала. Також потрібно 20 г меленого перцю та 0,5 головки часнику. Загалом, кількість солі не є принциповим моментом. Сало вбере стільки, скільки йому потрібно. А залишок потім можна зішкребти ножем.

Смачно і економно! Що можна додати у фарш, щоб було вдічі більше котлет

понеділок, 22 липень 2024, 12:12

Ні в якому разі не думайте, що котлетам треба лише м’ясо і що, чим більше фаршу, тим краще. Додаткові інгредієнти не зроблять вашу страву більш дешевою на смак і тим більш менш смачною, передають Патріоти України. Досвідчені господині радять додавати д...

Зачерствіє і буде цвіль! Де не можна зберігати хліб, щоб він не псувався

понеділок, 22 липень 2024, 11:56

Часто буває, що щойно придбаний у магазині хліб вдома починає дуже швидко черствіти. Також з'являється неприємна цвіль. Продукт вже непридатний для вживання, тому він просто відправляється на смітник. А відбувається така ситуація через те, що ви неправ...