Кожному відомо, що японці славляться своїм довголіттям. Науковці вирахували, що середня тривалість життя японців становить 85 років. Вчені упродовж кількох десятиліть вивчали це диво і дійшли висновку, що цьому сприяють харчові звички. Розповідаємо, який продукт потрібно їсти, щоб довго жити, з посиланням на допис дієтолога Олега Швеця у Facebook, передають Патріоти України.
«Японія – це країна-лідер за тривалістю життя населення. Прогнозовано, що японці, які народилися 2023 року, житимуть у середньому 85 років. Цей результат є третім у світі», – каже дієтолог.
Лікар переконує, що завдяки традиційній місцевій кухні та способу життя японці живуть довго, зберігаючи чудовий стан свого здоров’я до глибокої старості. Це пов’язано з тим, що японські харчі містять низку унікальних речовин, серед них і наттокіназа. Це природний фермент натто – японського блюда на основі соєвих. Цей фермент виробляється внаслідок бродіння натто під впливом пробіотичної бактерії Bacillus subtilis.
Користь натто проявляється у тому, що японці майже не мають хронічних захворювань, через що збільшується тривалість життя. Дослідження показали, що у тих, хто вживає соєві боби натто, менший ризик захворювань серця.
Лікар зазначає, що цей продукт багатий на білок, вітаміни й мінерали, але значно потужнішим є його фермент – наттокіназа.
«У Східній Азії ці боби, що мають виразний смак та аромат, їли протягом тисячоліть. Вони є єдиним джерелом наттокінази. Також цей фермент можна придбати в аптеці у вигляді дієтичної добавки, вона буде так само ефективна», – зазначає лікар.
Цей фермент доволі безпечний, але його потужний ефект може спричинити небажані наслідки в організмі людей із деякими захворюваннями.
Найкорисніше запекти рибу в духовій шафі. Цього принципу дотримуються всі спеціалісти, складаючи меню для схуднення чи дієти. Але не завжди риба, приготована таким чином виходить смачною та соковитою. Якщо ви припустились при готуванні певних помилок,...
Християни східного обряду 21 січня за новим стилем вшановує пам'ять двох святих на ім'я Максим - преподобного Максима Сповідника та Максима Грека, а також мучеників Анастасія та Неофіта. За старим стилем у цю дату згадували святого Омеляна. У суворі мо...