При тривалому зберіганні будь-який твердий сир почне покриватися кіркою, яку потрібно зрізати. Якщо ж неправильно зберігати продукт (наприклад, без плівки), він затвердіє і пожовтіє значно раніше, передають Патріоти України.
Втім, перетворення на «камінь» та зміну кольору далеко не завжди говорить про те, що сир більше не придатний для харчування. Продукт цілком можна врятувати, особливо за відсутності ознак запліснявілості.
Достатньо провести одну нескладну процедуру – і сирний брусочок не просто стане м’яким, а здаватиметься свіжим і нещодавно придбаним продуктом.
У «порятунку» твердого сиру має брати участь такий популярний напій, як молоко. Ним потрібно просочити серветку. Змоченою в молоці паперовою серветкою обгорніть затверділий продукт.
Та відправте у такому вигляді твердий сир до холодильника хоча б на одну годину. А краще – на 2-3 години. Як тільки час минув, ви можете дістати сир, зняти серветку і переконатися, що він став м’яким і ніжним. Смак теж вас повністю влаштує.
Під час приготування можна зіткнутися з такою проблемою, як прилипання продуктів до сковорідки. Виправити ситуацію простіше, але спочатку потрібно розібратися в причинах, щоб знати, що робити, передають Патріоти України. Трапляється, що під час смаженн...
При тривалому зберіганні будь-який твердий сир почне покриватися кіркою, яку потрібно зрізати. Якщо ж неправильно зберігати продукт (наприклад, без плівки), він затвердіє і пожовтіє значно раніше, передають Патріоти України. Втім, перетворення на «камі...