Досвідчені господині назвали три способи, які допоможуть посмажити м’ясо чи рибу без підгоряння навіть на старій сковороді, передають Патріоти України.
Перед святом буває так, що нові сковороди зайняті і потрібна ще одна. Залишається старий посуд, який наважуються використовувати не всі, адже страва може пригоріти.
Як смажити, щоб страва не пригоріла.
Перший спосіб
Потрібен пергамент чи папір для випікання. З них вирізують квадрати або прямокутник потрібного розміру та кількості. Потім слід змастити кожен лист олією і посипати будь-якими спеціями до смаку.
М’ясо заздалегідь відбивають. Шматочки викладають на один край квадрата, а другим накривають. Виходять своєрідні «конверти». Сковороду добре розігрівають, а потім обсмажують заготовки на сухому посуді з двох сторін по 5-7 хв.
Другий спосіб
Знадобиться багаторазовий тефлоновий лист. Він рятує навіть із найстарішою сковородою, у якої геть-чисто відсутній антипригарний шар. На тефлоновому листі можна смажити яєчню, омлет чи розігрівати готові страви.
Третій спосіб
Часто індукційні плити працюють імпульсивно: вмикаються-вимикаються, коли працюють на мінімальній потужності. Зазвичай це дуже незручно. Але тут на допомогу прийде чавунна сковорода (нова чи стара).
Сковороду ставлять на плиту, а в неї поміщають меншу каструлю (сковороду), в якій готують їжу. Гріються два дна і стрибки температури нівелюються. Зручно навіть у тому випадку, якщо щось витече. Нижня сковорода убереже від забруднення.
Якщо ви розглядаєте можливість дотримання раціону з низьким вмістом вуглеводів, врахуйте, що не всі вуглеводні продукти шкодять здоров'ю та провокують набір зайвої ваги. Ба більше, вони можуть підтримувати метаболізм і знижувати ризик серцево-судинних ...
Ідеальний відтінок губної помади визначається гармонійним поєднанням кольтору та світла, але якщо певний колір підвищує вашу впевненість, не зволікайте, використовуйте його, передають Патріоти України. Першим кроком до пошуку ідеального відтінку є врах...