Досвідчені господині назвали три способи, які допоможуть посмажити м’ясо чи рибу без підгоряння навіть на старій сковороді, передають Патріоти України.
Перед святом буває так, що нові сковороди зайняті і потрібна ще одна. Залишається старий посуд, який наважуються використовувати не всі, адже страва може пригоріти.
Як смажити, щоб страва не пригоріла.
Перший спосіб
Потрібен пергамент чи папір для випікання. З них вирізують квадрати або прямокутник потрібного розміру та кількості. Потім слід змастити кожен лист олією і посипати будь-якими спеціями до смаку.
М’ясо заздалегідь відбивають. Шматочки викладають на один край квадрата, а другим накривають. Виходять своєрідні «конверти». Сковороду добре розігрівають, а потім обсмажують заготовки на сухому посуді з двох сторін по 5-7 хв.
Другий спосіб
Знадобиться багаторазовий тефлоновий лист. Він рятує навіть із найстарішою сковородою, у якої геть-чисто відсутній антипригарний шар. На тефлоновому листі можна смажити яєчню, омлет чи розігрівати готові страви.
Третій спосіб
Часто індукційні плити працюють імпульсивно: вмикаються-вимикаються, коли працюють на мінімальній потужності. Зазвичай це дуже незручно. Але тут на допомогу прийде чавунна сковорода (нова чи стара).
Сковороду ставлять на плиту, а в неї поміщають меншу каструлю (сковороду), в якій готують їжу. Гріються два дна і стрибки температури нівелюються. Зручно навіть у тому випадку, якщо щось витече. Нижня сковорода убереже від забруднення.
Усадка тканини, особливо бавовни, — найпоширеніша помилка під час догляду за одягом. Але гарна новина — цього можна уникнути. Навіть якщо шкода вже заподіяна, є способи її виправити. Видання Real Simple розповіло, як попередити усадку тканини, врятуват...
Клітковина є важливою не лише для травлення, але й для здоров'я в цілому. Результати досліджень свідчать, що вона може знижувати рівень холестерину, знижувати кров'яний тиск, захищати від серцевих захворювань та навіть сприяти зниженню ваги, передають ...