Інвестування в криптовалюти - переваги та ризики

Настрій гравців крипто ринку впливає на вартість активів. Переконавшись, який настрій превалює на поточний момент, можна з більшою впевненістю визначати той момент, коли буде оптимальною купівля або продаж крипти.

Поточний настрій гравців криптосвіту демонструє індекс страху та жадібності. Значення індексу зображується як число від нуля до ста. Коли показник максимальний, «надзвичайний страх» перетворюється на «надзвичайну жадібність»: вартість активу зростає, ринок потребує корекції. Коли значення опускається до нуля – інвестори втрачають довіру до активу, стурбовані. Це «надзвичайний страх».

Чому варто інвестувати в криптовалюти: переваги та можливості

Інвестування в криптовалюти використовується як захисний актив. За допомогою крипти можна «рятувати» свої заощадження від інфляції та навіть крадіжок у прямому розумінні. Зберігання заощаджень у фундаментально сильних активах як захистить капітал, так і допоможе йому вирости у багато разів.

Інвестиції в криптовалюту здійснюються в основному онлайн через великі криптовалютні біржі.

Серед переваг криптовалют слід зазначити найвідчутніші з них:

  • захищеність;
  • конфіденційність (криптовалюти повністю знеособлені);
  • доступність лише власнику.

Також важливо те, що щодо крипти інфляція неможлива. Важлива відмінна риса багатьох е-грошей – їх обмежена кількість. Це унеможливлює випуск додаткової валюти та захищає її вартість від інфляції.

Ризики інвестування в криптовалюти

Кожна інвестиція є ризиком і винагородою без гарантії, тому буває важко визначити, що є «безпечною» інвестицією. Тим не менш, є інвестиції, які в цілому мають більш надійний послужний список, коли справа доходить до зростання грошей користувача. Однак це, як правило, довгострокові інвестиції, які можуть вимагати багато часу та досліджень.

Як правильно інвестувати в криптовалюти: поради та рекомендації

При інвестуванні в крипту буде потрібно внести деяку суму грошей. Різні платформи вимагають різну суму, тому слід обов'язково провести дослідження, якщо немає бажання вносити велику суму для початку. Витратьте деякий час на вивчення криптовалют, в які ви хотіли б інвестувати: оскільки криптовалютний ринок часто буває нестабільним, слід виявляти обережність перед інвестуванням.

Якщо волієте, щоб вашими інвестиціями займався професіонал, може допомогти спілкування з брокером. Це значно спростить процес інвестування, якщо ви збираєтеся вкласти велику суму грошей.

Немає«правильного» способу інвестування у будь-який момент часу, оскільки існує безліч факторів, які можуть вплинути на зростання чи зниження вартості акцій чи товарів. Однак є кроки, які можна зробити для розуміння, у що варто інвестувати. Спостереження за новинами, особливо діловими, може дати уявлення про те, в які акції варто інвестувати.

Не існує і певної суми грошей, яка автоматично «працюватиме», коли йдеться про повернення інвестицій при старті. Головне – довіряти своїй інтуїції та проводити дослідження. Якщо ви не наважуєтеся інвестувати, почніть із меншої суми грошей, щоб не опинитися в ризикованій ситуації.

Все це стосується питання про те, як правильно інвестувати в криптовалюти.

Криптовалютний ринок, як відомо, нестабільний. І хоча це може означати, що можна отримати швидкий прибуток і швидко заробити гроші, є ризик так само й швидко втратити їх. Тому інвестування в криптовалюту може вимагати багато часу та зусиль. І якщо це не те, що можна на себе взяти, можливо, варто подумати про інвестування у щось інше.

Не робіть помилок! Чому голубці вийшли сухі та жорсткі

неділя, 19 січень 2025, 8:15

Якщо ви допустили при приготуванні страви кількох помилок, ваші голубці можуть вийшли сухими і жорсткими. Щоб вони вдалися смачними, не достатньо вибрати найкращі інгредієнти, передають Патріоти України. Все можна зіпсувати, порушивши технологію пригот...

Народні прикмети на 19 січня. Макарів день. Важливі клопоти краще відкласти

неділя, 19 січень 2025, 7:05

19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...