Їжа більше не прилипатиме до сковороди! Кулінари поділилися хитрощами - і ефект здивує

Сковорода є одним із головних атрибутів на кожній кухні. Через неправильну її експлуатацію, їжа з часом може підгоряти, передають Патріоти України.

Щоб цього уникнути, потрібно навчиться правильно вибирати посуд. А також розуміти, чого не можна робити з тим чи іншим покриттям, інформують "Белновости".

Як уникнути прилипання їжі до сковороди

Підготовка сковороди. Перед початком готування добре прогрійте сковороду та додайте невелику кількість олії чи жиру. Розподіліть його рівномірно по всій поверхні.

Попередня обробка їжі. Якщо ви готуєте продукти, які схильні прилипати (наприклад, яєчню або рибу), обваляйте їх у борошні, панірувальних сухарях або крохмалі. Це створить захисну оболонку і допоможе запобігти прилипанню.

Використання антипригарних сковорідок. Інвестуйте в якісні антипригарні сковороди. Вони мають спеціальне покриття, яке знижує можливість прилипання їжі.

Нечасте перемішування їжі. Надмірне перемішування може призвести до того, що їжа почне прилипати. Дайте їй подружитися з поверхнею сковороди, перш ніж знову перемішувати.

Використання паперового рушника. Якщо ви жарите продукти на сковороді без олії, перш ніж додати їжу, протріть поверхню паперовим рушником, щоб видалити зайвий жир.

Помірне нагрівання. Уникайте перегріву сковороди, оскільки це може збільшити прилипання. Підтримуйте середній або нижчий за середній рівень нагрівання.

Перевірте себе! Тест у картинці визначить, як ви реагуєте на виклики долі

середа, 24 квітень 2024, 18:12

Справжня сутність людини розкривається у складних та стресових ситуацій. Іноді ми й самі дивуємося, своїм вчинкам у складні життєві моменти, хтось може проявляти неймовірну сміливість, а хтось може несподівано зрадити, передають Патріоти України. Проп...

Психологічний тест за картинкою вкаже на ваш найбільший страх

середа, 24 квітень 2024, 17:12

Двері символізують пошук виходу з проблемних ситуацій, але також означають і вхід у нове життя. Вони пов'язують людей зі світом і водночас відіграють роль нашого захисника. Цей психологічний тест за картинкою покаже, чого ви боїтеся найбільше, який стр...