Популярність какао зростає, експерти в галузі охорони здоров'я хвалять його за певну користь для здоров'я, пише USA Today.
За словами дієтолога Міранди Галаті, какао-порошок дійсно корисний, він має антиоксидантні та протизапальні властивості.
За даними Harvard Health, какао-боби містять сполуку під назвою флаваноли, яка покращує здоров'я серцево-судинної системи та контроль рівня цукру в крові.
"Я б не стала покладатися на жоден із цих напоїв у плані істотної користі для здоров'я. Оберіть той, який вам більше до вподоби, - зазначила дієтологиня. - Найздоровіша їжа в будь-якій категорії залежатиме від вас, вашого бюджету, вашої культури, ваших цілей у сфері здоров'я та багато чого іншого".
За даними Johns Hopkins Medicine, коли йдеться про каву, як кофеїн, так і кава без кофеїну приносять однакову користь для здоров'я, зокрема сприяють підтримці здорового рівня ферментів печінки і зниженню ймовірності розвитку колоректального раку.
Тим, хто відчуває фізичні або психічні побічні ефекти від кофеїну, Галаті рекомендувала пити каву без кофеїну або трав'яні чаї.
Якщо ваш хліб черствіє до закінчення терміну придатності, можливо, ви неправильно його зберігаєте. Але ви можете зберегти його свіжим набагато довше, якщо загорнете у один предмет, який, ймовірно, вже лежить у вашій кухонній шафі, передають Патріоти Ук...
Від 1 травня в Україні майже весь автомобільний бензин (окрім А-98 та палива для ЗСУ) має містити щонайменше 5% біоетанолу. Про це повідомило видання the page, передають Патріоти України. Біоетанол — це спирт, отриманий із біомаси. Його октанове число ...