Насамперед варто відзначити, що аміак має різкий запах нашатирного спирту. В атмосфері утворює холодну білу туманну хмару, яка тримається біля поверхні землі. При зігріванні газова хмара піднімається, передають Патріоти України.
Головна небезпека, яку несе у собі аміак — концентрація токсичного хімікату у повітрі.
На здоров'я аміак впливає наступним чином:
При більших концентраціях з'являється тяжке ушкодження дихальних шляхів та легень, зокрема набряк легень, можлива раптова смерть. Взаємодіючи з вологістю утворюється їдкий гідроксид амонію, що ушкоджує очі та шкіру.
Як пояснює лікарка Світлана Федорова, при підозрі на отруєння аміаком з'являється кашель, пирхота у горлі. Також стає важко і боляче дихати носом та ротом, може з'явитися задишка, сльозотеча та нежить. Крім цього, ймовірні порушення психіки — марення, збудження.
У зимовий період організму як ніколи потрібна велика кількість вітамінів і мінералів для підтримки здоров’я організму. Тому експерти рекомендують вживати на сніданок цільнозернові каші, індичку, сир та інші корисні продукти, які допоможуть краще насити...
Вчені встановили, що оливкова олія першого віджиму, яка є основою середземноморської дієти, зберігає свої корисні властивості навіть після смаження. Результати дослідження опубліковані у журналі Antioxidants, передають Патріоти України. Вважається, що ...