Ходите у туалет з смартфоном?! Тоді читайте цю статтю! Наслідки "звички" дуже сумні

Згідно із недавнім опитуванням, багато з нас буквально залежні від своїх смартфонів, і це може бути не так безневинно, як здається, передають Патріоти України.

Якщо ви – один із тих людей, які не можуть навіть в туалет піти без смартфона, то ви повинні знати про деякі ризики. Ця звичка шкодить не тільки фізичному, але і психічному здоров’ю, а також впливає на нашу працездатність. “Отож” небайдуже здоров’я читачів, тому ми законспектували для вас найважливіші тези досліджень, пов’язаних із використанням смартфона у туалеті.

Це сприяє поширенню шкідливих бактерій

У недавньому дослідженні говориться, що телефони брудніші, ніж сидіння унітазу. Огидно, чи не так? На мобільних телефонах дітей із середньої школи було виявлено кишкову паличку. Ці шкідливі бактерії викликають різні проблеми з травною системою (наприклад, харчове отруєння). І це далеко не єдиний вид бактерій, які можуть перекочувати на телефон із туалету.

Підвищується ризик виникнення геморою

Ризик виникнення геморою збільшується через те, що під час сидіння на унітазі на органи, які перебувають над унітазом і нічим не підтримуються, чиниться тиск.

Хоча для підтвердження цієї залежності необхідно провести ряд додаткових досліджень, відомо, що із моменту появи смартфонів кількість людей, які захворіли на геморой, збільшилася. Так що, незважаючи на те, що гортання стрічки в смартфоні сприяє розслабленню і дозволяє не занудьгувати в туалеті, воно ж викликає дуже неприємні проблеми.

Наші розумові здібності погіршуються

Смартфони, навіть якщо ми ними не користуємося у цю хвилину, заважають сконцентруватися і порушують розумовий процес, обмежуючи нашу здатність розв’язувати проблеми.

Таким чином, час, проведений далеко від телефону, дуже важливий для нашого розуму. Так що вимкнути смартфон і дозволити собі трохи побути наодинці з собою – це саме те, що нам потрібно. Коли ми беремо смартфон із собою в туалет, ми позбавляємо себе можливості перепочити.

Це може викликати дисфункцію тазового дна

Тривале перебування зі смартфоном у туалеті може зашкодити нашим м’язам. Через це деякі наші органи, такі, як кишківник, сечовий міхур і піхва, можуть опуститися, тому що м’язи тазового дна ослаблені й вже не можуть їх підтримувати. Почасти це відбувається через те, що ми сидимо на унітазі, особливо, якщо ми схиляємося над своїми телефонами.

Залежність від телефону збільшується

З одного боку, завдяки смартфонам ми контактуємо зі світом, з іншого – вони викликають сильну залежність. 1 з 10 мілленіалів волів би радше втратити палець, ніж позбутися смартфона. Це поганий знак, який ясно говорить про те, що реальні люди, друзі перестають бути важливими для нас. Як ви думаєте, в цій залежності немає нічого страшного чи вона все ж шкодить людям?

Особливий тест: Виберіть сніжинку, щоб дізнатися, чи здійсняться ваші мрії нового року

п’ятниця, 22 листопад 2024, 19:04

Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...

Розставлено крапки над "і": Чи можна підігрівати каву в мікрохвильовій печі

п’ятниця, 22 листопад 2024, 17:24

Жоден ранок не обходиться без запашного напою, який бадьорить і заряджає енергією на весь день, передають Патріоти України. Розповідаємо, чи можна підігріти каву в мікрохвильовці, як це вплине це на якість і смак напою. Так, напій можна підігрівати у м...