Згідно із недавнім опитуванням, багато з нас буквально залежні від своїх смартфонів, і це може бути не так безневинно, як здається, передають Патріоти України.
Якщо ви – один із тих людей, які не можуть навіть в туалет піти без смартфона, то ви повинні знати про деякі ризики. Ця звичка шкодить не тільки фізичному, але і психічному здоров’ю, а також впливає на нашу працездатність. “Отож” небайдуже здоров’я читачів, тому ми законспектували для вас найважливіші тези досліджень, пов’язаних із використанням смартфона у туалеті.
У недавньому дослідженні говориться, що телефони брудніші, ніж сидіння унітазу. Огидно, чи не так? На мобільних телефонах дітей із середньої школи було виявлено кишкову паличку. Ці шкідливі бактерії викликають різні проблеми з травною системою (наприклад, харчове отруєння). І це далеко не єдиний вид бактерій, які можуть перекочувати на телефон із туалету.
Ризик виникнення геморою збільшується через те, що під час сидіння на унітазі на органи, які перебувають над унітазом і нічим не підтримуються, чиниться тиск.
Хоча для підтвердження цієї залежності необхідно провести ряд додаткових досліджень, відомо, що із моменту появи смартфонів кількість людей, які захворіли на геморой, збільшилася. Так що, незважаючи на те, що гортання стрічки в смартфоні сприяє розслабленню і дозволяє не занудьгувати в туалеті, воно ж викликає дуже неприємні проблеми.
Смартфони, навіть якщо ми ними не користуємося у цю хвилину, заважають сконцентруватися і порушують розумовий процес, обмежуючи нашу здатність розв’язувати проблеми.
Таким чином, час, проведений далеко від телефону, дуже важливий для нашого розуму. Так що вимкнути смартфон і дозволити собі трохи побути наодинці з собою – це саме те, що нам потрібно. Коли ми беремо смартфон із собою в туалет, ми позбавляємо себе можливості перепочити.
Тривале перебування зі смартфоном у туалеті може зашкодити нашим м’язам. Через це деякі наші органи, такі, як кишківник, сечовий міхур і піхва, можуть опуститися, тому що м’язи тазового дна ослаблені й вже не можуть їх підтримувати. Почасти це відбувається через те, що ми сидимо на унітазі, особливо, якщо ми схиляємося над своїми телефонами.
З одного боку, завдяки смартфонам ми контактуємо зі світом, з іншого – вони викликають сильну залежність. 1 з 10 мілленіалів волів би радше втратити палець, ніж позбутися смартфона. Це поганий знак, який ясно говорить про те, що реальні люди, друзі перестають бути важливими для нас. Як ви думаєте, в цій залежності немає нічого страшного чи вона все ж шкодить людям?
Учені з’ясували, що звичка користуватися ґаджетами перед сном і одразу після значно збільшує ризик безсоння і скорочує тривалість сну, передають Патріоти України. У дослідженні, що охопило понад 45 000 молодих людей у Норвегії, було виявлено, що кожна ...
Багато водіїв і пасажирів навіть не замислюються над тим, яке місце в машині може виявитися найнебезпечнішим під час аварії. Однак дослідження показують, що розташування в салоні має вирішальне значення для виживання у разі ДТП. Про це пише «SUV News»,...