Деруни - це відоме блюдо в усьому світі. Рецепт класичних дерунів дуже простий, і по ньому готують багато господинь практично на всій території України, передають Патріоти України.
Традиційно деруни є другою стравою, і подаються без гарніру, найчастіше до обіду зі сметаною.
Вам потрібно:
Підготувати всі потрібні нам овочі. Картоплю і цибулю добре помити і очистити. Картоплю натираємо на дрібній тертці, або якщо є комбайн, натираємо в кухонному комбайні.
До натертої картоплі додаємо, яйця, борошно, сметану, сіль, перець. Потрібно добре перемішати картопляне тісто на деруни.
Розігріти масло на сковороді і сформувати оладки. Зазвичай на сковороду викладають по 1 столовій ложці, тоді виходять красиві і оформлені смачні деруни. Смажити до утворення темно-золотистого кольору з двох сторін.
Вам потрібно:
Всі овочі добре промити і просушити паперовими рушниками. Морквину і болгарський перець, бажано червоний, але підійде і жовтий, натерти на крупній тертці, зелену цибулю добре подрібнити. Перець може дати сік, його бажано віджати, щоб не довелося додавати борошно.
Картоплю для дерунів і ріпчасту цибулю натерти на дрібній тертці, віджати сік, або як вже писали в попередньому класичному рецепті дерунів, можна натерти при наявності кухонного комбайна. Додати до нашого тіста для дерунів з овочами борошно збите з сіллю яйце, і все ретельно перемішати. У сковороду налити рослинне масло і викладати тісто ложкою. Смажити деруни по 2-3 хвилини з кожного боку до появи золотисто кольору.
Вам потрібно:
Підготувати овочі, добре промити і просушити. Поки овочі сохнуть, нарізаємо тоненько, соломкою сало. Морквину чистимо і натираємо на крупній тертці. Пізніше натираємо і обов'язково віджимаємо картоплю на деруни.
Всі підготовлені овочі змішуємо, солимо і перчимо за смаком. Додаємо яйце, і знову добре перемішуємо. До цієї маси додаємо півсклянки борошна. Розігріваємо сковорідку. На соняшниковій олії смажимо деруни з салом на невеликому вогні, з двох сторін до золотистої скоринки.
Цікаво, що багато хто вважає, що деруни родом з Білорусі. Але істотна відмінність українських і білоруських дерунів полягає в тому, що в білоруські додають м'ясо. Традиційні, українські деруни містять в собі тільки картоплю. Приємного апетиту!
Омлет найчастіше готують на сніданок. Він легкий та поживний. Готувати його на всю родину, тож страва досить вигідна для ранку. Кулінарне питання полягає в збиванні яєць. Яким чином вони будуть об’єднані з іншими компонентами. Поговоримо про це детальн...
Супи є важливою частиною раціону харчування, їх особливо приємно вживати прохолодним весняним днем. Однак навіть досвідчені господині часто готують перші страви неправильно, що суттєво псує їхній смак, передають Патріоти України. 1.Неправильний вибір п...