Деруни - це відоме блюдо в усьому світі. Рецепт класичних дерунів дуже простий, і по ньому готують багато господинь практично на всій території України, передають Патріоти України.
Традиційно деруни є другою стравою, і подаються без гарніру, найчастіше до обіду зі сметаною.
Вам потрібно:
Підготувати всі потрібні нам овочі. Картоплю і цибулю добре помити і очистити. Картоплю натираємо на дрібній тертці, або якщо є комбайн, натираємо в кухонному комбайні.
До натертої картоплі додаємо, яйця, борошно, сметану, сіль, перець. Потрібно добре перемішати картопляне тісто на деруни.
Розігріти масло на сковороді і сформувати оладки. Зазвичай на сковороду викладають по 1 столовій ложці, тоді виходять красиві і оформлені смачні деруни. Смажити до утворення темно-золотистого кольору з двох сторін.
Вам потрібно:
Всі овочі добре промити і просушити паперовими рушниками. Морквину і болгарський перець, бажано червоний, але підійде і жовтий, натерти на крупній тертці, зелену цибулю добре подрібнити. Перець може дати сік, його бажано віджати, щоб не довелося додавати борошно.
Картоплю для дерунів і ріпчасту цибулю натерти на дрібній тертці, віджати сік, або як вже писали в попередньому класичному рецепті дерунів, можна натерти при наявності кухонного комбайна. Додати до нашого тіста для дерунів з овочами борошно збите з сіллю яйце, і все ретельно перемішати. У сковороду налити рослинне масло і викладати тісто ложкою. Смажити деруни по 2-3 хвилини з кожного боку до появи золотисто кольору.
Вам потрібно:
Підготувати овочі, добре промити і просушити. Поки овочі сохнуть, нарізаємо тоненько, соломкою сало. Морквину чистимо і натираємо на крупній тертці. Пізніше натираємо і обов'язково віджимаємо картоплю на деруни.
Всі підготовлені овочі змішуємо, солимо і перчимо за смаком. Додаємо яйце, і знову добре перемішуємо. До цієї маси додаємо півсклянки борошна. Розігріваємо сковорідку. На соняшниковій олії смажимо деруни з салом на невеликому вогні, з двох сторін до золотистої скоринки.
Цікаво, що багато хто вважає, що деруни родом з Білорусі. Але істотна відмінність українських і білоруських дерунів полягає в тому, що в білоруські додають м'ясо. Традиційні, українські деруни містять в собі тільки картоплю. Приємного апетиту!
Ось список продуктів, які допомагають знизити рівень поганого холестерину (LDL) і підтримати здоров'я серця, передають Патріоти України.
Християни східного обряду 30 квітня за новим стилем (13 травня за старим) вшановують Якова Зеведеєва, одного з 12 апостолів. За юліанським календарем цього дня згадують єпископа Симеона Персидського, мученика Адріана і папу римського Агапіта, нагадують...