Книга чи губи? Перше, що ви побачили на картинці, допоможе розкрити ваш справжній характер

Цей особистісний тест може розкрити вашу справжню природу і характер. Вам потрібно просто подивитися на картинку і сфокусуватися на тому, що ви побачили першим, передають Патріоти України.

Море і пагорби

Якщо перше зображення, яке ви бачите в цьому тесті, — це пейзаж, то ви — людина з багатою уявою. Вам подобається мріяти і придумувати різні ситуації, які рідко трапляються в реальному житті. Зазвичай ваша уява допомагає, коли вам погано і хочеться не думати про негатив.

Книга

Ви людина, яка забагато думає про інших людей. Іноді ви можете бути настільки стурбовані благополуччям і щастям інших, що нехтуєте собою. Для вас головне щастя інших. Але постарайтеся приділяти більше уваги собі. Тому що в деяких випадках також необхідно віддавати пріоритет своїм особистим інтересам.

Губи

Ви людина з авантюрним духом. Ви любите свободу і завжди шукаєте нових вражень. Вам не подобаються обмеження і речі, які заважають вам бути активними. Ви завжди шукаєте виклик. Незважаючи на це, ви любите і хочете піклуватися про оточуючих вас людей.


Механік дав поради, як не "влетіти" на гроші при покупці вживаного авто

четвер, 21 вересень 2023, 11:28

Вживані автомобілі являють собою швидко розвивається ринок. Механік з Великобританії дав кілька експертних порад тим, хто хоче купити вживаний автомобіль, пише The Sun, передають Патріоти України. За його словами, найважливіше - це вивчити кілька момен...

Перевірте свій холодильник - там точно є один із продуктів, які категорично не можна зберігати в холоді

четвер, 21 вересень 2023, 11:12

Може здатися, що холодильник - це ідеальне місце для будь-яких продуктів. Однак, це зовсім не так. Деякі продукти взагалі не потребують бути холодними. Зберігання в холодильнику зіпсує їх смак, текстуру та аромат, а також скоротить термін придатності. ...