Сало у помірній кількості принесе організму лише користь. Однак деяким людям варто відмовитись від цього продукту в раціоні, навіть від мінімальних порцій. Дієтолог Наталія Самойленко розповіла, для яких людей сало є шкідливим, передають Патріоти України.
Для більшості сало це суперфуд, який до того ж корисний. У цьому продукті є холін – вітамін В-комплексу, що бере участь у метаболізмі. Також сало чудово впливає на судини і клітинні мембрани завдяки лецитину, що міститься в ньому.
При споживанні 20 - 30 грамів сала на день (рекомендована кількість) в організм потрапляє всього 30 міліграмів холестерину, тому при такій дозі не варто боятися про здоров'я судин і зайву вагу.
Дієтолог рекомендує їсти сало вранці і в обід, адже цей продукт насичує організм енергією. Якщо їсти сало перед сном, то якість сну може погіршитись
Деяким людям варто відмовитись від вживання сала. Це потрібно зробити тим, у кого є проблеми з нирками та печінкою. Власникам таких діагнозів як панкреатит та холецистит краще уникати сала.
Людям, які мають зайву вагу, або тим, хто прагне скинути кілька кілограмів, сало в цьому прагненні точно не допоможе. Навіть мізерні порції продукту можуть завадити запустити процес схуднення. Дочекайтеся, коли кілограми почнуть танути, і потім можете зрідка балувати себе сальцем.
Літнім людям та маленьким дітям від сала в раціоні також слід відмовитися. У малюків травлення ще недосконале, а у людей похилого віку нерідко є проблеми з жовчовиділенням. І в тих, і в інших, сало може викликати негативні наслідки.
Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...
Правильне харчування допомагає зміцнити здоров’я серцево-судинної системи, судин та запобігти хворобам. Нутриціолог назвала корисні продукти, які мають бути у раціоні,. РБК-Україна (проект Styler) повідомляє про 20 продуктів харчування, які допомагають...