Сало у помірній кількості принесе організму лише користь. Однак деяким людям варто відмовитись від цього продукту в раціоні, навіть від мінімальних порцій. Дієтолог Наталія Самойленко розповіла, для яких людей сало є шкідливим, передають Патріоти України.
Для більшості сало це суперфуд, який до того ж корисний. У цьому продукті є холін – вітамін В-комплексу, що бере участь у метаболізмі. Також сало чудово впливає на судини і клітинні мембрани завдяки лецитину, що міститься в ньому.
При споживанні 20 - 30 грамів сала на день (рекомендована кількість) в організм потрапляє всього 30 міліграмів холестерину, тому при такій дозі не варто боятися про здоров'я судин і зайву вагу.
Дієтолог рекомендує їсти сало вранці і в обід, адже цей продукт насичує організм енергією. Якщо їсти сало перед сном, то якість сну може погіршитись
Деяким людям варто відмовитись від вживання сала. Це потрібно зробити тим, у кого є проблеми з нирками та печінкою. Власникам таких діагнозів як панкреатит та холецистит краще уникати сала.
Людям, які мають зайву вагу, або тим, хто прагне скинути кілька кілограмів, сало в цьому прагненні точно не допоможе. Навіть мізерні порції продукту можуть завадити запустити процес схуднення. Дочекайтеся, коли кілограми почнуть танути, і потім можете зрідка балувати себе сальцем.
Літнім людям та маленьким дітям від сала в раціоні також слід відмовитися. У малюків травлення ще недосконале, а у людей похилого віку нерідко є проблеми з жовчовиділенням. І в тих, і в інших, сало може викликати негативні наслідки.
Соду ми часто додаємо до тіста під час приготування випічки. Найчастіше її додають для того, щоб випічка піднялася, передають Патріоти України. Але сода сама по собі не може гарантувати результату. Для того, щоб відбулася потрібна хімічна реакція, її в...
Християни східного обряду 24 лютого за новим стилем відзначає здобуття голови Іоанна Предтечі. В Іванів день на українців чекали перших ознак весни. У лісах вже з'являлися перші підсніжники та проліски. Починали прилітати та будувати гнізда перелітні п...