Експерт з якості та безпеки харчових продуктів Олена Сидоренко розповіла, яку ковбасу можна їсти, а яку - не варто купувати, тому що вона складається з різних вторинних продуктів птахівництва, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
Сидоренко радить насамперед звернути увагу на маркування продукту, пише Obozrevatel. Якщо на ковбасному виробі є маркування "ММО", його не варто купувати. "Я раджу читати маркування. Якщо на ковбасних виробах написано "ММО" – це м'ясо механічної обвалки, другосортна сировина, яка робиться у вигляді пасти з кісток, шкіри, різних вторинних продуктів птахівництва. Коли філе обрізається, а все інше перемелюється на таку пасту", - розповів експерт.
Також слід звертати увагу на кількість інгредієнтів ковбаси. Чим їх менше - тим краще, чим вище сорт ковбаси - тим краще. "Чим більше склад, тим гірше. Не варто це вживати, тому що це непрогнозована суміш (...) Ковбаси перешого-другого сортів, напевно, не варто вживати. Як правило, чим вище ціна, тим теж краще", – пояснила Сидоренко.
Крім того вона розповіла, які сорти ковбаси найчастіше фальсифікують. Це сирокопчені та варені ковбаси.
За її словами, сирокопчені ковбаси підробляють через те, що це не лише популярний, але і дорогий продукт. Варену ковбасу підробляють через її доступність.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...