Якщо у великій родині буханець може надовго не затриматися, то перед тими, хто живе один або любить, чи змушений купляти продукти "на довго", постає проблема. Як зберігти хліб так, щоб він передчасно не став жорстким? Менеджер компанії по випічці хліба Matthews Cotswold Flour розкрила перевірений метод, як врятувати свої булочки від засихання Express.co.uk.
Першим "дзвіночком" про те, що ваш хліб починає псуватися, є його жорсткість - буханець починає тверднути та врешті стає сухим. Такий продукт можна їсти, допоки на ньому немає плісняви. Але, погодьтеся, навіть найсмачніший бутерброд може зіпсувати присмак старого хлібу й "дубова" скоринка.
Експерт Софі Кері спростувала міф багатьох про те, що хліб можна зберігати у холодильнику. Так, дійсно, його прохолода дозволяє затримати небажаний процес появи плісняви на хлібі. Але так ми маємо інший негативний ефект: хліб в холодильнику черствіє швидше, аніж за звичайних умов зберігання.
"Це відбувається через те, що крохмаль, який міститься в хлібі, кристалізується при охолодженні", - пояснила Кері.
Натомість домогосподаркам краще заморожувати хліб. Але тут теж не все так "банально": слід спершу обгорнути буханець кілька разів харчовою плівкою, а потім додати шар олов'яної фольги.
Це допоможе врятувати хліб від "задубіння" у морозилці. Він смакуватиме як свіжий, ніби щойно куплений у магазині.
"Чудовий спосіб" освіжити заморожений хліб - дати йому трохи відійти при кімнатній температурі, а потім збризнути невеликою кількістю води перед випіканням при 180 градусах за Цельсієм протягом 10 хвилин", - уточнила експерт.
Ще одна перевага такого методу: завдяки цьому у вашому будинку пануватиме фантастичний запах свіжоспеченого хліба.
Якщо так сталося, що місця для хліба у морозилці немає, або ви не можете користуватися холодильником, є ще одна порада. Ховайте свій хліб у герметичний контейнер та ставте подалі від прямих променів сонця і шкідників.
Важливим етапом святкування Нового року завжди було позбавлення від усього непотрібного. Ще наші предки вірили, що так ви ніби "звільняєте" місце для добробту та щастя, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Новий рік для багатьох людей є не п...
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...