Вчені з Університету штату Арізона та Техаського університету в Остіні виявили кореляцію між зовнішньою привабливістю та тривалістю життя, передають Патріоти України.
Згідно з результатами дослідження опублікованими в журналі Social Science and Medicine, люди, яких вважають більш привабливим, в середньому живуть більше, ніж люди, яких вважають не привабливими.
Були зібрані та проаналізували дані, зібрані протягом 65 років, щодо понад 8300 учнів старших класів зі штату Вісконсін. Вчені зіставили оцінки привабливості учасників, зроблені незалежними експертами на основі їхніх фотографій, з даними смертності.
Дослідження показало, що чоловіки, яких вважали не привабливими, в середньому живуть майже на рік менше, ніж ті, кого вважали гарними. Для жінок ця різниця відчутніша – не привабливі жінки живуть менше привабливих на два роки.
Вчені визнають, що механізми зв’язку між привабливістю та довголіттям поки що не до кінця зрозумілі. Вони припускають, що зовнішня привабливість може відображати загальний стан здоров’я людини, гарна людина скоріше за все і здоровіша.
Крім того, зовнішня привабливість позитивно впливає і на соціальні взаємодії людини.Привабливіші люди часто мають певні соціальні переваги, такі як вищий заробіток, краще ставлення з боку оточуючих і навіть м’якіші вироки в суді.
Соціолог Коннор Шихан з Університету штату Аризона припустив, що привабливість може мати генетичну частину, яка безпосередньо впливає на тривалість життя.
21 квітня за новим стилем (4 травня за старим) вшановують пам'ять священномученика Януарія, мучеників Прокла, Феодора і Фавста, а також патріарха Максиміана Константинопольського. За старим юліанським календарем сьогодні вшановують апостола від сімдеся...
Крашанки або писанки є одним з головних атрибутів Великодня. Зазвичай, це зварені яйця, які розмальовані різними візерунками. Такі яйця за кімнатної температури рекомендують зберігати недовго., передають Патріоти України з посиланням на ТСН. У холодиль...