Китайський спосіб вирощування розсади - помідори будуть міцнішими і не хворітимуть

Останнім часом з’явилося багато інформації про китайський спосіб вирощування помідорів. Експерти кажуть, що плоди виростуть міцними, а розсада не буде схильною до хвороб, передають Патріоти України.

По суті, китайський спосіб українці в народі називають живцюванням.

Крок 1. Підготовка

Для посіву обирають лише найбільше насіння, попередньо загартовуючи його у стимуляторі.

До речі, городники радять проростити насіння перед посадкою. Слід підготувати мішечок із марлі, покласти у нього насіння та опустити у теплу воду. Замочувати насіння понад 12 годин не рекомендують – воно може зіпсуватися. Міняти воду потрібно кожні чотири години.

Крок 2. Посадка

Найкраще саджати насіння у ємності за схемою 4 см на 2 см.

  1. Розкладіть насіння
  2. Обприскайте його водою
  3. Присипте насіння ґрунтом
  4. Накрийте посіви плівкою

Також слід звернути увагу на сприятливі для посіву дні за місячним календарем.

Крок 3. Загартовування

На ніч томати переносять у місце з нижчою температурою (приблизно на 4-5° C). Можна просто переставляти ємність ближче до вікна.

Крок 4. Пікірування

Саме у пікіруванні полягає основна особливість китайського методу. По суті, це не пікірування, а живцювання. Щойно розсада проросте і з’явиться 2-4 листочки, їх зрізають нижче семидольних листків, залишаючи в ґрунті кореневу систему і пеньок.

Крок 5. Пророщення

Пророщувати живці радять у воді або у ґрунті. Городники все-таки більше рекомендують землю. Справа в тому, що коріння помідорів росте дуже швидко і може сплутатися у воді.

Після цього, зазвичай у травні, розсаду, вирощену за китайським методом, висаджують у теплиці.

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...

Для чого потрібна бирка на чайному пакетику - правильну відповідь мало хто знає

середа, 7 червень 2023, 11:10

Чай у нас асоціюється із затишком. Що може бути краще за домашні посиденьки з улюбленою випічкою та гарячим напоєм, передають Патріоти України. А ось чи замислювалися ви, навіщо придумано бирку з паперу на чайному пакетику? Дехто думає, що він необхідн...