Не треба пояснювати, чому сьогодні так важливо, щоб автомобіль споживав якомога менше палива. Так, чудес не буває, і велике авто ніколи не матиме апетиту мікролітражки, передають Патріоти України. Але часто з вини водіїв допускається перевитрата пального - і саме її можна позбутися. Як це зробити?
Повернути витрату пального до мінімальних паспортних значень можна завжди – і вже це буде суттєвою економією. Багато що у цьому питанні залежить від маси автомобіля, типу його двигуна та трансмісії, але наші поради стосуються їх усіх.
Найважче навчитися економній їзді на машині з автоматичною трансмісією. Тахометр і ручний режим допоможуть тримати оберти в оптимальному діапазоні.
Перекачані шини (вгорі) через малу пляму контакту з дорогою і меншого зминання боковин мають менший опір коченню. Але у них гірше зчеплення з асфальтом.
Дотримання кожного окремого пункту нашої інструкції не принесе значної економії, але усі разом вони можуть “скинути” до 1,0–2,0 л/100 км. Особливо помітно впливають на апетит автомобіля два перші пункти.
Усілякі чарівні засоби на кшталт “намагнічувачів” та “завихрювачів” для палива насправді економічності двигуну не додають.
Якщо для вас край важливо продовжити щоденне користування автомобілем навіть за умов відсутності пального, розгляньте такий варіант як придбання недорогого автомобіля з встановленим газобалонним обладнанням (ГБО). Адже скраплений пропан-бутан LPG на українських АЗС сьогодні трапляється набагато частіше, аніж бензин.
Так, бюджетний автомобіль не дасть вам того комфорту, до якого ви звикли у вашому сучасному автомобілі, але ж краще їхати на незручній машині, аніж йти пішки та ще нести на собі певний вантаж на десяток-другий кілометрів. А коли ситуація з бензином стабілізується, машину з ГБО можна буде продати, причому без помітної втрати грошей, адже ціни в найнижчому сегменті вторинного ринку давно зафіксувалися і не змінюються багато років.
Неприємний запах взуття може стати справжньою проблемою, особливо у теплу пору року чи після тривалого носіння. Він може викликати незручність, змушувати вас сумніватися у чистоті та привабливості власного вигляду, передають Патріоти України з посиланн...
Народне свято 28 березня відоме під назвами Іларіонів день, Олександрів день, Лісове доглядання. У ці дні українці здавна очікували потепління і настання ясних днів. Це свято відоме під назвою Лісове доглядання. Наші пращури ходили до лісу і збирали т...